Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spotkanie się z jarlem | Budzenie smoka | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry TES V: Skyrim znajdziesz opis przejścia pierwszej części głównego zadania Budzenia smoka. Nie jest to zbyt wymagający fragment misji, albowiem zakłada on spotkanie się z jarlem Białej Grani - Balgruufem.

Nowy cel główny: Pomów z jarlem Balgruufem

Biegnij za Irileth, wybierając schody prowadzące do miejsca, w którym przebywa jarl Balgruuf (powyższy screen) - Spotkanie się z jarlem | Budzenie smoka | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Biegnij za Irileth, wybierając schody prowadzące do miejsca, w którym przebywa jarl Balgruuf (powyższy screen). W trakcie rozmowy zostaniesz poproszony o dołączenie do Irileth i reszty strażników celem wybrania się do miejsca pojawienia się smoka i zgładzenia bestii. Balgruuf przekaże Ci jednocześnie nagrodę za wykonanie poprzedniego questu, czyli odnalezienie Smoczego Kamienia w Czarnygłazie, którą będzie jakiś element pancerza (jego rodzaj i właściwości uzależnione są od aktualnego poziomu doświadczenia bohatera oraz od obranego stylu gry; przykładowo - wojownik walczący bronią jednoręczną powinien otrzymać od jarla tarczę).

Jarl poinformuje Cię ponadto o tym, że będziesz mógł zakupić posiadłość w mieście i jeżeli chcesz zdecydować się na taki krok, to musisz porozmawiać z obecnym w Smoczej Przystani Proventusem Aveniccim oraz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 5000 sztuk złota. Uwaga - Jako że wyruszasz do walki z pierwszym smokiem warto rozważyć odwiedzenie handlarzy przebywających w Białej Grani celem nabycia lepszych elementów ekwipunku (najlepiej takich, które podnoszą odporność na żywioł ognia), mikstur oraz innych zapasów.