Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

Poniżej znajdziesz opis przejścia zadania "Whispers of the Mountains":

Miejsce rozpoczęcie zadania: The Synod Enclave - Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Miejsce rozpoczęcie zadania: The Synod Enclave

Osoba zlecająca zadanie: Cadius Venucius

Gdy wejdziesz do The Synod Enclave weźmiesz udział w dziwnej scence. Cadius zacznie cię wypytywać, czy jesteś winny kłopotom w enklawie. Po chwili wyjaśnicie nieporozumienie - porozmawiaj z Cadiusem raz jeszcze, a powiadomi cię, że ma dla ciebie pewne zadanie. W budynku pojawiają się dziwne przedmioty, niewiadomego pochodzenia. Mężczyzna poprosi cię, byś przyjrzał się bliżej tej sprawie.

Na początek porozmawiaj z Rolandem Wickhartem - powinieneś znaleźć go na dolnym poziomie budynku - Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Na początek porozmawiaj z Rolandem Wickhartem - powinieneś znaleźć go na dolnym poziomie budynku. Mężczyzna opowie ci o swoich przypuszczeniach, a w trakcie rozmowy... pojawią się kolejne przedmioty. Udaj się do Cadiusa i powiadom go, że materializują się kolejne obiekty. Mężczyzna będzie dość zaniepokojony - poprosi byś przeszukał enklawę w poszukiwaniu podejrzanych przedmiotów.

Musisz zdobyć trzy przedmioty:

  1. Mysterious Soul Gem - kryształ znajdziesz koło łóżka, w kwaterze Rolanda (na lewo od głównego holu),
  2. Weathered Memoirs - książkę znajdziesz na ziemi, tuż obok zejścia na dół,
  3. Mysterius Mage Boot - znajdziesz je na barierce, obok schodów prowadzących do piwnicy.
Gdy zdobędziesz wszystkie trzy przedmioty, udaj się z nimi do Cadiusa - Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Gdy zdobędziesz wszystkie trzy przedmioty, udaj się z nimi do Cadiusa. Oddaj wszystkie podejrzane obiekty, a po chwili otworzy się kolejny portal. Tym razem jednak, ze środka wyłoni się Zombie. Pokonaj wroga, a dostaniesz nowe zadanie. Tym razem musisz udać się do Frostcrag Spire i zlokalizować przyczynę zaistniałych anomalii.

Dotarcie do wieży jest dość kłopotliwe - Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Dotarcie do wieży jest dość kłopotliwe. Choć miejsce jest zaznaczone na mapie, to czeka cię długa droga na szczyt góry. W końcu dotrzesz na miejsce - wejdź do środka. W budynku spotkasz Ravila Fandrani, powiadom go o powodach swojej wizyty. Następnie skorzystaj z okręgu na ziemi i przenieś się do Frostcrag Spire Tower.

Na górze spotkasz Astora Asteniusa - Whispers of the Mountains | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Na górze spotkasz Astora Asteniusa. To on jest sprawcą całego zamieszania - porozmawiaj z mężczyzną, czeka cię wybór, jak chcesz zakończyć całą sytuację:

  1. Możesz przekonać go z pomocą perswazji/zastraszenia by zaprzestał eksperymenty. Powiadom Cadiusa o tym, a otrzymasz 400 złota nagrody i zyskasz dostęp do korzystania z laboratorium alchemicznego i magicznego katalizatora.
  2. Powiadom Astora, że przekażesz informacje o jego eksperymentach do enklawy. W tym wypadku wróć do Cadiusa i powiadom go o zdobytych dowodach. Mag poprosi cię, byś zniszczył portale na Frostcrag. Udaj się do wieży, przejdź telepatami na balkon i dokonaj sabotażu. W nagrodę zyskasz 600 sztuk złota i dostęp do laboratorium oraz magicznego katalizatora.
  3. Zgódź się pomóc Astorowi. Idź za mężczyzną i porozmawiaj z nim na balkonie. Zabierz nadajnik i daj się teleportować do Brumy. Następnie idź do konklawy i umieść but na środku głównego holu. Wróć do Astora i wejdź na portal, a ponownie trafisz do siedziby magów. Zabierz od Cadiusa nagrodę (400 sztuk złota) i udaj się do Ravila Fandrani po kolejną nagrodę (Ayleid Dagger).

Po wyborze opcji i odebraniu nagród, misja dobiegnie do końca.

?