Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Immersive Armors | Mody do Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Choć dostępnych zestawów pancerzy w Skyrim jest całkiem sporo, to dłuższe obcowanie z grą szybko prowadzi do odkrycia wszystkich dostępnych zbroi. Mod Immersive Armors znakomicie uzupełnia te braki.

Mod umieszcza w grze prawie 60 nowych zestawów pancerzy, a także mnóstwo nowych tarcz i hełmów bez przynależności do wspomnianych przed chwilą zestawów - Immersive Armors | Mody do Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mod umieszcza w grze prawie 60 nowych zestawów pancerzy, a także mnóstwo nowych tarcz i hełmów bez przynależności do wspomnianych przed chwilą zestawów. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - autor stworzył pancerze dla wojowników, magów, rycerzy, a nawet coś w klimacie wikingów. Wszystkie nowości są wykonane świetnie i idealnie pasują do Skyrim.

Każdy nowy przedmiot został rozsiany po świecie gry, ale wszystko można również stworzyć samemu, przy pomocy kuźni. Immersive Armors nie dotyczy tylko typowych pancerzy, ale wzbogaca również listę strojów, przez co zwykli mieszkańcy Skyrim bardziej się od siebie różnią.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP (wersja zwykła).

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP (wersja Special Edition).

Modyfikacje można zainstalować ręcznie, poprzez przeniesienie plików pobranego archiwum do folderu Data lub za pomocą Nexus Mod Managera.

?