Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Długość gry Far Cry 6 poradnik, solucja

Far Cry 6 ta strona zawiera odpowiedź na pytanie jak długa jest gra i ile godzin w niej można spędzić.

Na tej stronie poradnika zamieściliśmy informacje ile czasu zajmuje przejście gry Far Cry 6. Wyjaśniamy jak długi jest główny wątek fabularny gry oraz ile dodatkowych godzin można poświęcić na zaliczanie opcjonalnej zawartości i odnajdywanie sekretów i znajdziek.

1 - Far Cry 6: Długość gry - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno Wam zająć około 15-20 godzin. Far Cry 6 ma do zaoferowania kilka głównych linii fabularnych i w skład każdej z nich wchodzi pokaźna grupa obowiązkowych zadań. Dodatkowo niektóre questy fabularne rozgrywają się w regionach o wysokich rangach, w przypadku których rekomendowane może być wcześniejsze awansowanie sterowanej postaci na odpowiednio wysoki poziom doświadczenia.
  2. Poboczne questy mogą wydłużyć grę o kolejnych kilka-kilkanaście godzin. Są wśród nich zarówno bardzo rozbudowane opcjonalne misje, jak i mniej skomplikowane i krótsze zadania.
  3. W Far Cry 6 do odkrycia jest mnóstwo sekretów. Odnajdywanie ich najprawdopodobniej zajmie Wam co najmniej kilkanaście godzin. Najbardziej problematyczne są aktywności dotyczące poszukiwań skarbów, które oprócz odkrycia mogą wymagać rozwiązania jakiejś większej zagadki środowiskowej. Możecie spędzić przy nich więcej czasu próbując ustalić rozwiązanie danej zagadki.
  4. Chcąc zaliczyć Far Cry 6 w 100% należy spędzić z grą 60 lub więcej godzin. Mowa tu o zbadaniu w 100% mapy świata, odkryciu głównych sekretów i przejęciu wszystkich wrogich lokacji. Ciekawostką jest to, że nieco mniej problematyczne jest platynowe trofeum gry, gdyż nie wymusza ono ogrania 100% dostępnej zawartości i możecie skupić się wyłącznie na rzeczach powiązanych z osiągnięciami.