Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Stan gry - jak zapisywać? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 podpowiada jak zapisywać stan gry oraz czy śmierć bohatera oznacza utratę wszystkich postępów.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie odpowiedź na pytanie czy można manualnie zapisywać swoje postępy. Dodatkowo zamieściliśmy wyjaśnienie czy śmierć sterowanej postaci wiąże się z ryzykiem utraty dużej ilości ostatnich postępów.

Informacja o tym, że gra jest w danym momencie automatycznie zapisywana, wyświetlana jest w prawym górnym narożniku ekranu - na bardzo krótką chwilę pojawia się ikona dokumentu - Far Cry 6: Stan gry - jak zapisywać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Informacja o tym, że gra jest w danym momencie automatycznie zapisywana, wyświetlana jest w prawym górnym narożniku ekranu - na bardzo krótką chwilę pojawia się ikona dokumentu.

Autorzy gry niestety nie przewidzieli opcji manualnych sejwów czy zapisywania na różnych slotach w ramach pojedynczej kampanii. Możecie polegać wyłącznie na automatycznych zapisach. Są one na szczęście tworzone bardzo często, np. w momencie rozpoczęcia / zakończenia misji, wygrania bitwy czy przeniesienia się do nowej lokacji.

Śmierć głównego bohatera wiąże się z ryzykiem utraty niewielkiej ilości postępów - nie musicie obawiać się potężnych strat - Far Cry 6: Stan gry - jak zapisywać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Śmierć głównego bohatera wiąże się z ryzykiem utraty niewielkiej ilości postępów - nie musicie obawiać się potężnych strat.

  1. Jeśli zginęliście w trakcie rozgrywania misji, to powrócicie do ostatniego punktu kontrolnego (np. początek bitwy, w której poległa sterowana postać).
  2. Jeśli zginęliście w trakcie swobodnego podróżowania po świecie gry, to możecie zostać cofnięci np. do ostatniej bezpiecznej lokacji czy miejsca, na którym użyliście mechaniki szybkiej podróży.

Gra zapisuje automatycznie zdobywany unikalny loot, np. znajdźki czy unikalne bronie. Nie musicie obawiać się utraty tych przedmiotów.