Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Oluso - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta Oluso. Dowiecie się jak odblokować jaguara oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo Oluso. Wyjaśniamy kiedy puma może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają Oluso na tle innych petów.

Odblokowanie pumy jako peta

Oluso to imię pumy i przyłączenie jej w roli peta jest najbardziej problematyczne spośród wszystkich Amigos - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Oluso to imię pumy i przyłączenie jej w roli peta jest najbardziej problematyczne spośród wszystkich Amigos.

Na potrzeby "zrekrutowania" pumy musicie zająć się jedną z większych Yarańskich opowieści (pobocznych misji) - Błogosławieństwo Triady. Jej kompletny opis przejścia możecie znaleźć w naszej solucji.

Dla przypomnienia w ramach zadania Błogosławieństwo Triady musicie zaliczyć 3 wyprawy po skarby i zdobyć 3 relikty - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dla przypomnienia w ramach zadania Błogosławieństwo Triady musicie zaliczyć 3 wyprawy po skarby i zdobyć 3 relikty. Są to konkretnie wyprawy:

  1. Relikt triady Idy (region Madrugada)
  2. Relikt triady Oku (region Valle de Oro)
  3. Relikwia Triady Mimo Abosi (Region El Este)

Po zdobyciu wszystkich reliktów musicie wyruszyć do jaskini Oluwa zlokalizowanej na "startowej" wyspie Isla Santuario.

Wewnątrz jaskini należy położyć zebrane relikty na podłodze w miejscu oznaczonym znakami i doprowadzi to do rozpoczęcia walki z pumą Oluso - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wewnątrz jaskini należy położyć zebrane relikty na podłodze w miejscu oznaczonym znakami i doprowadzi to do rozpoczęcia walki z pumą Oluso. Będziecie musieli pokonać zwierzę i najważniejszą podpowiedzią jest to żeby skupiać się na "głównej" pumie (żółte oczy), a nie na jej kopiach (czerwone oczy).

1 - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Po pokonaniu Oluso musicie wskrzesić pumę - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po pokonaniu Oluso musicie wskrzesić pumę. Doprowadzicie do zaliczenia zadania oraz Oluso dołączy do Was w roli peta-Amigo.

Wspólne podróżowanie z Amigo Oluso

2 - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Oluso to amigo skradania się - Far Cry 6: Oluso - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Oluso to amigo skradania się. Puma zdecydowanie najlepiej radzi sobie spośród wszystkich petów w zakradaniu się do przeciwników oraz w eliminowaniu ich z zaskoczenia. Idealnie sprawdza się to gdy przeciwnik nie spodziewa się ataku, choć Oluso może się też udać kogoś zabić podczas bezpośrednich walk.

Unikalne zdolności Oluso to:

  1. Szczęście Mimo Abosi (Mimo Abosi's Luck) - Wyzwanie wymusza żeby Oluso zabił 12 przeciwników w zakazanej strefie (Restricted Area) - chodzi tu po prostu o eliminowanie wrogów w różnego rodzaju militarnych lokacjach oznaczonych na mapie czerwonymi granicami zakazu wstępu dla nieupoważnionych. Zdolność zwiększa szane Oluso na udane ataki skrytobójcze nawet podczas bezpośrednich walk.
  2. Furia Idy (Rage of Ida) - Wyzwanie wymusza żeby Oluso zabił 24 przeciwników atakami skrytobójczymi - pamiętajcie o tym żeby wskazywać pumie cele do ataku (najlepiej pojedynczych wrogów). Dzięki odblokowanej zdolności udany atak skrytobójczy Oluso wywoła strach u okolicznych przeciwników i nakłoni ich do rzucenia się do ucieczki.
  3. Mgła Oku (Mist of Oku) - Wyzwanie wymusza żeby ataki Oluso wystraszyły 50 przeciwników. Zdolność zwiększa szanse przeżycia Oluso gdy jego pasek zdrowia spadnie poniżej 50% - puma otacza się dymem utrudniającym wrogom namierzenie go, może stać się odporny na ataki i szybciej się regeneruje.