Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Reedukacja. Dowiecie się gdzie odnaleźć doktora Matiasa Alonso i jak go ochraniać.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Reedukacja (Re-Education) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak znaleźć doktora Matiasa Alonso w Akademii, gdzie pozyskać zestaw urazowy oraz jak ochraniać Akademię przed żołnierzami Castillo.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Pod ścianą.

Uratowanie doktora Matiasa Alonso (Rescue Dr. Matias Alonso)

Operacja ta pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Zerwanie kajdan - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja ta pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Zerwanie kajdan. Musicie spotkać się z Talią w Obozie Maximas w regionie Valle De Oro.

Z misją ratunkową musicie wyruszyć daleko na północ, do budynku akademii True Yaran Academy, w której dochodzi do "prania mózgów". W lokacji tej możecie spotkać zarówno rebeliantów, jak i przeciwników i tych drugich możecie łatwiej pozbywać się np. po dotarciu z pomocą zestawu wspinaczkowego na dachy tutejszych budynków.

Docelowo musicie znaleźć w jednym z budynków pomieszczenie laboratorium - rozpoznacie je po plakietce Laboratorio - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Docelowo musicie znaleźć w jednym z budynków pomieszczenie laboratorium - rozpoznacie je po plakietce Laboratorio. W środku załaczy się rozmowa z doktorem Matiasem.

Znalezienie zestawu urazowego (Find a trauma kit)

Od Matiasa otrzymacie namiary na wschodni budynek kompleksu, w którym do odnalezienia będzie torba z lekarstwami - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od Matiasa otrzymacie namiary na wschodni budynek kompleksu, w którym do odnalezienia będzie torba z lekarstwami. W trakcie podróży napotkacie 2 istotne przeszkody:

  1. Miny na głównym moście - najlepiej jest przepłynąć na drugą stronę.
  2. Grupa przeciwników przy schodach - idealne rozwiązanie to pozbycie się ich z pomocą snajperki. Jeśli zamierzacie wybrać atak z mniejszej odległości, to nie ustawiajcie się na otwartej przestrzeni, bo wrogowie mogą używać stacjonarnego działka. Możecie też oczywiście spróbować ich całkowicie omnąć.
Musicie zbadać oznaczony przez grę budynek i znaleźć pokazaną na obrazku czerwoną torbę lekarską, czyli poszukiwany zestaw urazowy - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie zbadać oznaczony przez grę budynek i znaleźć pokazaną na obrazku czerwoną torbę lekarską, czyli poszukiwany zestaw urazowy. Powróćcie z nią do doktora Matiasa.

Ochranianie Akademii (Defend the Academy)

Otrzymacie zadania ochraniania Akademii, a konkretnie ochraniania doktora Matiasa do czasu zakończenia procesu leczenia pacjenta - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Otrzymacie zadania ochraniania Akademii, a konkretnie ochraniania doktora Matiasa do czasu zakończenia procesu leczenia pacjenta. Pasek zdrowia lekarza (lewy górny róg ekranu) nie będzie mógł spaść do 0%, ale sporym ułatwieniem jest to, że jest on wewnątrz budynku i przez to nie jest narażony na losowy wrogi ostrzał.

Bitwę w Akademii bezpieczniej jest rozgrywać pozostając na górnych balkonikach sąsiadujących z pomieszczeniem laboratorium. Oprócz atakowania pojawiających się żołnierzy szukajcie też okazji do niszczenia nadjeżdżających pojazdów, najlepiej zanim wysiądą z nich wrogowie. Idealnie sprawdzą się tu wyrzutnia lub granatnik.

W dalszej części bitwy oprócz kolejnych żołnierzy nad Akademią pojawi się też co najmniej jeden wrogi śmigłowiec - Far Cry 6: Reedukacja (Re-Education) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W dalszej części bitwy oprócz kolejnych żołnierzy nad Akademią pojawi się też co najmniej jeden wrogi śmigłowiec. Zastosujcie znane triki - ostrzelajcie śmigłowiec z użyciem wyrzutni rakiet lub innej dobrej broni (najlepiej z wybuchową amunicją), bądź też zaczekajcie, aż się zbliży się i aktywujcie supremo Volta po to żeby go "uziemić".

Zakończenie misji obronnej załączy cut-scenkę i misja zostanie zaliczona.