Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Podżegaczka. Dowiecie się jak sabotować destylarnię rumu i zniszczyć posąg Antona.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Podżegaczka (Firebrand) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak niszczyć ciężarówki i billboardy Marii, jak zaatakować destylarnię rumu oraz jak doprowadzić do zburzenia posągu Antona.

Zniszczenie ciężarówek i billboardów Marii (Destroy Maria's trucks and billboards)

Do misji tej możecie przystąpić po ukończeniu operacji Radio partyzanckie - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do misji tej możecie przystąpić po ukończeniu operacji Radio partyzanckie. Musicie powrócić do Obozu Maximas (kryjówka partyzantów w Valle De Oro) i spotkać się w nim z Talią Benevidez.

Od Talii otrzymacie wiadomość na telefon z kilkoma zdjęciami wszystkich rodzajów obiektów i pojazdów powiązanych z dwoma nowymi celami misji.

Pierwszy cel ma bardzo ogólne założenia, gdyż dzieło zniszczenia może uskuteczniać w dowolnych częściach podregionu Noventarmas - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pierwszy cel ma bardzo ogólne założenia, gdyż dzieło zniszczenia może uskuteczniać w dowolnych częściach podregionu Noventarmas. Najlepiej jest podróżować po nim własną bryką, pozostając na asfaltowych drogach. Rozbijajcie duże billboardy przy drodze oraz ostrzeliwujcie napotykane ciężarówki. Musicie wykonywać tego typu czynności do momentu zapełnienia w 100% paska postępów.

Uwaga - Jeśli niszczyliście już billboardy Marii we wcześniejszej fazie gry (np. podczas swobodnego podróżowania po Valle De Oro), to możliwe jest, że już na starcie pasek postępów będzie częściowo zapełniony. Pozwoli to Wam szybciej zaliczyć cel misji.

Zaatakowanie destylarni rumu Marquessy (Attack the Marquessa Rum Distillery)

1 - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
W przypadku tego celu misji musicie odwiedzić konkretną destylarnię rumu - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku tego celu misji musicie odwiedzić konkretną destylarnię rumu. Waszym zajęciem będzie niszczenie czerwonych skrzynek i zbiorników. Możecie do tego celu używać dowolnych broni oraz materiałów wybuchowych. Tak samo jak w przypadku poprzedniego celu misji procentowy pasek zniszczeń musi osiągnąć wartość 100%.

Jeśli dokonacie wymaganych zniszczeń przed rozprawieniem się ze wszystkimi wrogami z destylarni, to otrzymacie zadanie ucieczki z tej lokacji - po prostu trzeba się od niej dostatecznie oddalić.

Zniszczenie posągu Antona (Destroy Anton's statue)

Musicie dotrzeć na plac El Presidente Square, na którym znajduje się wielki posąg tyrana - jest to obszar na południe od miasta Esperanza i musicie liczyć się z tym, że w drodze do celu napotkacie co najmniej jeden wrogi posterunek - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie dotrzeć na plac El Presidente Square, na którym znajduje się wielki posąg tyrana - jest to obszar na południe od miasta Esperanza i musicie liczyć się z tym, że w drodze do celu napotkacie co najmniej jeden wrogi posterunek. Najlepiej jest go zabezpieczyć po to żeby móc łatwiej dostawać się do stolicy w dalszej fazie kampanii.

Do zniszczenia posągu możecie doprowadzić na kilka różnych sposobów - Far Cry 6: Podżegaczka (Firebrand) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zniszczenia posągu możecie doprowadzić na kilka różnych sposobów. Możecie np. skorzystać z posiadanej wyrzutni rakiet lub rozejrzeć się za wrogim czołgiem, który powinien jeździć po okolicy. Pozwoli to Wam użyć na nim granatu EMP lub suprema Volta, przejąć nad nim kontrolę i użyć głównego działa czołgu do oddania strzału w stronę statuy.

Niezależnie od wybranej techniki zakończycie tę operację.