Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Kradzież pamiątek (Stealing Home) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia Yarańskiej opowieści Kradzież pamiątek, którą zleca Freddy Fonseca Jr.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Kradzież pamiątek (Stealing Home) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie przebywa Freddy Fonseca Junior, jak zdobywać pamiątki bejsbolowe oraz gdzie dotrzeć z pozyskanymi pamiątkami.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Kradzież pamiątek (Stealing Home) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Fuerza Basebal - to unikalne nakrycie głowy, które zwiększa zadawane obrażenia pojazdom naziemnym.
  2. Ozdoba (Charm) Kij bejbsolowy - Baseball Bat.
  3. Lider: Freddy Jr. - będziecie mogli go wysyłać do zaliczania operacji Los Bandidos.

Odblokowanie misji

Zleceniodawca tego questu to baseballista Freddy Fonseca Jr - Far Cry 6: Kradzież pamiątek (Stealing Home) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zleceniodawca tego questu to baseballista Freddy Fonseca Jr., którego możecie spotkać na boisku do gry w baseballa obok miasteczka Segunda w podregionie Cruz Del Salvador w Valle De Oro - lokację tę zaznaczyliśmy na powyższej mapie.

Znalezienie legendarnych piątek baseballowych (Find the legendary baseball memorabilia)

Do pozyskania są 3 pamiątki - sweter (jersey), rękawica (glove) oraz pasek na podkoszulek (jock strap) - Far Cry 6: Kradzież pamiątek (Stealing Home) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do pozyskania są 3 pamiątki - sweter (jersey), rękawica (glove) oraz pasek na podkoszulek (jock strap).

Dużym ułatwieniem jest to, że lokalizacje pamiątek są oznaczone na mapie świata, przy czym znajdują się we wrogich lokacjach. Jeśli przejęliście już dane miejsce, to od razu przenieście się tam dzięki szybkiej podróży i znajdźcie pamiątkę (przykładowa na obrazku). W przeciwnym razie musicie zdobyć kartę dostępu od oficera lub przejąć wrogą lokację (kartę dostaniecie wtedy automatycznie).

Uwaga - Możliwy jest scenariusz, że niektóre pamiątki odnaleźliście już wcześniej. W takiej sytuacji po prostu szybciej będziecie mogli awansować do drugiej części questu.

Dostarczenie przedmiotów do kapliczki (Return the items to the shrine)

Z pozyskanymi 3 pamiątkami musicie dotrzeć do miasteczka Feroza - Far Cry 6: Kradzież pamiątek (Stealing Home) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z pozyskanymi 3 pamiątkami musicie dotrzeć do miasteczka Feroza. W oznaczonym przez grę budynku mieszkalnym znajdziecie ołtarzyk i wejście w interakcję z nim pozwoli rozwiesić pamiątki na ścianach. Zaliczycie dzięki temu poboczną misję.