Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 informuje jak połączyć się z usługą Ubisoft Connect oraz jak zdobywać i odbierać nagrody Ubisoft Rewards.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak połączyć się z usługą sieciową Ubisoft Connect. Wyjaśniamy również jak korzystać z usługi Ubisoft Rewards i odbierać różnorakie nagrody powiązane m.in. z zaliczaniem wyzwań.

Zalogowanie się do konta Ubisoftu

Far Cry 6 podobnie do wielu innych produkcji Ubisoftu wspiera usługę Ubisoft Connect, która jest wykorzystywana do zakupienia kopii gry na PC oraz przede wszystkim do logowania się na serwery Far Cry 6 (także w wersjach na konsole) - Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards - Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 podobnie do wielu innych produkcji Ubisoftu wspiera usługę Ubisoft Connect, która jest wykorzystywana do zakupienia kopii gry na PC oraz przede wszystkim do logowania się na serwery Far Cry 6 (także w wersjach na konsole). W przypadku braku zalogowania się będziecie zmuszeni do grania w trybie offline.

Na swoje konto Ubisoft Connect możecie zalogować się:

  1. Z poziomu menu głównego gry.
  2. Wchodząc na stronę https://ubisoftconnect.com/

Jeśli jest to Wasza pierwsza gra firmy Ubisoft, to wymagane będzie utworzenie nowego konta. Jeśli z kolei na tym samym urządzeniu graliście już w inne produkcje Ubisoftu, które również wspierały Ubisoft Connect, to możliwy jest scenariusz, że zostaniecie automatycznie zalogowani po uruchomieniu gry.

Otwarcie Ubisoft Connect z poziomu gry

Okno usługi Ubisoft Connect możecie otworzyć z poziomu gry - Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards - Far Cry 6 - poradnik do gry

Okno usługi Ubisoft Connect możecie otworzyć z poziomu gry. Musicie przejść do zakładki systemowej (System) w menu pauzy i wybrać odpowiedni przycisk z listy. Otworzy się ono bez konieczności wyłączania gry.

Zdobywanie i odbieranie nagród Ubisoft Rewards

Z poziomu zakładki Rewards możecie wybierać interesujące Was nagrody - Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z poziomu zakładki Rewards możecie wybierać interesujące Was nagrody. Dzielą się ona na trzy zasadnicze grupy:

  1. Nagrody wymagające zakupu za specjalną walutę Units (U). Możecie ją otrzymywać dzięki zdobywaniu wybranych osiągnięć w grze.
  2. Nagrody przyznawane za darmo - wystarczy je przypisać do gry.
  3. Nagrody otrzymywane na specjalnych zasadach - może tu chodzić np. o posiadanie konkretnej edycji gry albo o odebranie nagrody z tytułu obejrzenia streama na Twitchu.

Oferowane nagrody mogą być m.in. unikalnymi skórkami broni (zmiana wyglądu), zestawami materiałów do craftingu, ozdobami dla bryki, Yarańskimi pesos (główną walutą) czy zestawami tematycznymi powiązanymi z walkami kogutów.

Z poziomu zakładki Challenges możecie przeglądać dostępne wyzwania i występują w dwóch odmianach - Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z poziomu zakładki Challenges możecie przeglądać dostępne wyzwania i występują w dwóch odmianach. Wyzwania Core to inaczej wyzwania stałe, które dostępne są od samego początku zmagań. Wyzwanie Time-Limited to inaczej wyzwania o ograniczonej dostępności - jeśli chcecie je zaliczyć, to musicie zdążyć z wypełnieniem ich założeń przed upływem wyznaczonego czasu.

Dzięki zajmowaniu się wyzwaniami oprócz pozyskiwania waluty Units możecie zdobywać m.in. punkty doświadczenia, walutę Moneda (wydaje się ją na czarnorynkowe towary u Loli w kryjówkach partyzantów) czy puszki ze sprejem.

Po zakupieniu odpłatnej nagrody lub odebraniu darmowej musicie ją dodatkowo znaleźć w odpowiednim menu w grze - w przykładzie z powyższego obrazka zakupiona miniaturka Chorizo znajdzie się w menu ozdób bryki umieszczanych na desce rozdzielczej - Ubisoft Connect i Ubisoft Rewards - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po zakupieniu odpłatnej nagrody lub odebraniu darmowej musicie ją dodatkowo znaleźć w odpowiednim menu w grze - w przykładzie z powyższego obrazka zakupiona miniaturka Chorizo znajdzie się w menu ozdób bryki umieszczanych na desce rozdzielczej.