Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Drogowa gorączka – przesiadka z konia do wrogiego pojazdu.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Drogowa gorączka (Road Rage). Ma ono dość skomplikowany opis - wyeliminowanie pojazdu maczetą, jadąc na koniu. Chodzi o przesiadkę z konia do wrogiego pojazdu połączoną z jego kradzieżą. Cały proces opisaliśmy krok po kroku.

Zdobycie konia

1 - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Musicie rozpocząć od pozyskania dowolnego konia - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie rozpocząć od pozyskania dowolnego konia. Możecie w ten sposób np. odwiedzić dowolny punkt Odbiór konia i wybrać jednego z odblokowanych wierzchowców.

Alternatywnie możecie wskoczyć na "nieużywanego" konia lub zrzucić z wierzchowca spotkanego cywila lub wrogiego żołnierza.

Przejęcie wrogiego pojazdu atakiem z konia

Po tym jak zdobędziecie konia zacznijcie podróżować głównymi asfaltowymi drogami i rozglądajcie się za wrogimi jeepami podróżującymi po mapie - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak zdobędziecie konia zacznijcie podróżować głównymi asfaltowymi drogami i rozglądajcie się za wrogimi jeepami podróżującymi po mapie.

Wbrew temu co może sugerować opis osiągnięcia nie musicie wykonywać żadnych zamachnięć maczetą - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wbrew temu co może sugerować opis osiągnięcia nie musicie wykonywać żadnych zamachnięć maczetą. Zamiast tego należy zrównać się z pojazdem od strony drzwi kierowcy lub pasażera. Pojawi się ikona symbolizująca możliwość przejęcia (Hijack) wrogiego pojazdu - aktywuje się ją wciskając prawą gałkę analogową.

2 - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Wasza postać automatycznie powinna wskoczyć do kabiny pojazdu i zamordować maczetą jej kierowcę - Far Cry 6: Trofeum Drogowa gorączka - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wasza postać automatycznie powinna wskoczyć do kabiny pojazdu i zamordować maczetą jej kierowcę. Jeśli poprawnie wykonaliście ten atak, to po chwili odblokuje się trofeum.