Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Radio Libertad. Dowiecie się jak przywrócić sieć i sabotować nadajnik propagandy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Radio Libertad - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja podpowiada m.in. jak doprowadzić do przywrócenia sieci radiowej przy 3 różnych czerwonych antenach, jak wyłączyć nadajnik propagandy i jak sabotować ochraniacz fal radiowych.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Ozdoba (Charm) Cassette.
  2. Odblokowanie operacji Radio partyzanckie.

Przywrócenie sieci radiowej (Restore the radio network)

Operacja ta pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Bombowy szum - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja ta pojawi się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównego zadania Bombowy szum. Musicie spotkać się z Bicho na terenie gospodarstwa w podregionie Noventarmas w Valle De Oro.

Otrzymacie namiary na 3 czerwone anteny i każdą z nich trzeba będzie aktywować poprzez dotarcie do czerwonego przełącznika.

Czerwona antena z punktu 1 na naszej mapie znajduje się w małej lokacji okupowanej przez przeciwników i nie musicie nawet ich wszystkich eliminować - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czerwona antena z punktu 1 na naszej mapie znajduje się w małej lokacji okupowanej przez przeciwników i nie musicie nawet ich wszystkich eliminować. Skupcie się na wejściu do budynku i odnalezieniu czerwonej dźwigni w pomieszczeniu z mapą wiszącą na ścianie.

Czerwona antena z punktu 2 na mapie jest na terenie blokowiska z powyższego obrazka - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czerwona antena z punktu 2 na mapie jest na terenie blokowiska z powyższego obrazka. Jego dolne poziomy są pilnowane przez wrogów, ale możecie ich "przechytrzyć" i odbić się z sąsiedniego wzniesienia, poszybować wingsuitem w stronę blokowiska i wylądować na jego dachu. Pozwoli Wam to też znacznie szybciej zaliczyć cel misji.

1 - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Zainteresujcie się zamkniętym pomieszczeniem na dachu - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zainteresujcie się zamkniętym pomieszczeniem na dachu. Ustawcie się przy okiennicy z obrazka 1 i zniszczcie kłódkę strzelając do niej przez okno. Pozwoli to Wam wejść do środka i użyć zestawu naprawczego do naprawienia skrzynki z bezpiecznikami z obrazka 2.

Dopiero teraz pociągnięcie za czerwoną dźwignię (jest ona pod gołym niebem) pozwoli Wam aktywować antenę.

Czerwona antena z punktu 3 na mapie znajduje się na szczycie góry i plan działania zakłada zaliczenie wspinaczki - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czerwona antena z punktu 3 na mapie znajduje się na szczycie góry i plan działania zakłada zaliczenie wspinaczki. Musicie rozpocząć od ustawienia się w miejscu, w którym będzie można użyć zestawu wspinaczkowego na interaktywnym zaczepie.

Ostrożnie wdrapujcie się na kolejne wyższe półki i wymagane będzie też wspięcie się po lianach - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostrożnie wdrapujcie się na kolejne wyższe półki i wymagane będzie też wspięcie się po lianach. Dźwignia jest na samym szczycie wieży.

Uwaga - W zaliczeniu wspinaczki mogą Wam przeszkadzać orły i najlepiej jest je zidentyfikować i ostrzelać z dobrego karabinu żeby w wyniku któregoś z ataków nie spaść przez przez przypadek z balkoników wieży.

Wyłączenie nadajnika propagandy (Disable the propaganda transmitter)

Musicie wyruszyć do stacji Taino Peak Relay Station - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie wyruszyć do stacji Taino Peak Relay Station. Jest to większa lokacja z przeciwnikami, ale możecie zakraść się do niej np. dzięki wspinaniu się po zboczu góry zamiast skorzystania z głównej drogi. Rekomendowane jest skradanie się i ciche eliminowanie wrogów, gdyż w przypadku wszczęcia alarmu mogą pojawić się duże posiłki (możliwy jest też przylot wrogiego śmigłowca).

Docelowo musicie dotrzeć na balkonik u podnóża wielkiej czaszy. Znajdziecie tam interaktywny przełącznik.

Wyłączenie ochraniacza fal (Shut down the surge protector)

Ten cel misji zalicza się w tej samej lokacji, co poprzedni - Far Cry 6: Radio Libertad - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ten cel misji zalicza się w tej samej lokacji, co poprzedni. W tym przypadku musicie wspiąć się na szczyt konstrukcji przypominającej wąską wieżę i posłuży do tego długa drabina.

Na górze do odnalezienia jest kolejny przełącznik. Możecie obejrzeć potężne wyładowania i eksplozje na dole będące efektem Waszego sabotażu. Misja wkrótce zakończy się.