Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Z tylnego siedzenia. Dowiecie się jak zniszczyć auta z poligonu i odblokować brykę.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie spotkać się z Yami, jak pozbyć się wrogich jeepów z poligonu oraz jak odblokować unikalną brykę Yami's KAG TG.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Nowa bryka - Yami's 2008 KAG TG - To jedna z 4 bryk dostępnych w grze. Pojazd ten możecie nie tylko przyzywać na żądanie, ale także modyfikować m.in. pod kątem pancerza, broni pokładowych, koloru nadwozia i tapicerki oraz ozdób.

Porozmawianie z Yami (Talk to Yami)

Do odblokowania tej misji powinno dojść podczas swobodnego podróżowania po regionie Madrugada - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do odblokowania tej misji powinno dojść podczas swobodnego podróżowania po regionie Madrugada. Skontaktuje się z Wami Yami Suarez i możecie spotkać się z nią w warsztacie Yami's Chop Shop. Zgódźcie się jej pomóc.

Zabezpieczenie bazy FND (Secure the FND Tank Training Grounds)

Wroga lokacja do zabezpieczenia znajduje się w regionie Aguas Lindas - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wroga lokacja do zabezpieczenia znajduje się w regionie Aguas Lindas. Powinien on mieć wyraźnie wyższą rangę od obszaru, w którym zaczynaliście misję i w rezultacie dobrze jest rozpocząć zadanie dopiero po awansowaniu postaci.

Celem podróży jest poligon, po którym jeżdżą wojskowe jeepy. Teoretycznie możliwe jest zaatakowanie ich bez używania pojazdów, aczkolwiek niszczenie ich mogłoby być kłopotliwe. Najlepszym rozwiązaniem byłoby używanie wyrzutni rakiet.

Rekomendowanym pomysłem jest wezwanie własnej bryki, ale tylko jeśli zdołaliście już wyposażyć ją w jakieś działko - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rekomendowanym pomysłem jest wezwanie własnej bryki, ale tylko jeśli zdołaliście już wyposażyć ją w jakieś działko. Jeśli Wasz pojazd nie posiada żadnej broni pokładowej, to polecamy odwiedzenie dowolnego stołu warsztatowego w świecie gry żeby zamówić i zamontować jakąś ofensywną broń.

Plan działanie zakłada skorzystanie z bryki, która dzięki zamontowanym działkom pozwala na prowadzenie ostrzału bez przerywania jazdy - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Plan działanie zakłada skorzystanie z bryki, która dzięki zamontowanym działkom pozwala na prowadzenie ostrzału bez przerywania jazdy. Pozwoli to Wam ścigać wrogie jeepy i jednocześnie je ostrzeliwać.

Ukradnięcie Yami's KAG TG (Steal Yami's KAG TG)

Ostatni cel misji otrzymacie po zniszczeniu wszystkich wrogich maszyn, które patrolowały poligon - Far Cry 6: Z tylnego siedzenia (Backseat Driver) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostatni cel misji otrzymacie po zniszczeniu wszystkich wrogich maszyn, które patrolowały poligon. Dotrzyjcie do dużego garażu, w którym znajdziecie pojazd Yami's 2008 KAG TG. Stanie się on Waszą nową bryką (Ride), którą będziecie od tej pory mogli wybierać z menu bryk.