Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia Yarańskiej opowieści Wielki Papi w małej Yarze z odnalezienia legendy partyzantów w Valle De Oro.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja objaśnia m.in. gdzie znaleźć zestrzelony samochód Big Papiego oraz jak utrzymywać Big Papiego przy życiu podczas ataków wrogich żołnierzy.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Przedmiot na korpus: Uwielbiam, gdy do mnie dzwonisz (Love It When You Call Me) - to element ubioru, dzięki któremu możecie pozyskiwać Pesos poprzez uwalnianie cywilów.
  2. Lider: Big Papi - możecie wybierać go do zaliczania operacji Los Bandidos.

Odblokowanie misji

Okazja do rozpoczęcia tego pobocznego zadania pojawia się podczas swobodnej eksploracji regionu Valle De Oro - Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Okazja do rozpoczęcia tego pobocznego zadania pojawia się podczas swobodnej eksploracji regionu Valle De Oro. Musicie zbadać zaznaczoną na obrazku wschodnią część podregionu Barrial.

Po tym jak zbliżycie się do lokacji powiązanej z misją odezwie się przez radio Juan i poprosi o odnalezienie zaginionego samolotu legendy partyzantów - Big Papiego.

Odnalezienie Big Papiego (Find Big Papi)

Rozejrzyjcie się w lokacji oznaczonej przez grę - Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rozejrzyjcie się w lokacji oznaczonej przez grę. Będzie to miejsce katastrofy, którą Big Papi na szczęście przeżył - pokazuje go powyższy obrazek i znajdziecie go obok ruin. Musicie z nim porozmawiać.

Ochranianie Big Papiego (Defend Big Papi)

Załączy się długa i dość wymagająca misja obronna - Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Załączy się długa i dość wymagająca misja obronna. Dobrym pomysłem może być przygotowanie się do niej - wybierzcie Amigo (peta), który dobrze radzi sobie w atakowaniu przeciwników, a także przygotujcie sobie dobry karabin, wyrzutnię i przedmioty jednorazowego użytku (granaty itp.).

Po rozpoczęciu walk obserwujcie wskazania radaru i z wyprzedzaniem docierajcie do miejsc, w których pojawili się nowi przeciwnicy. Powinniście ich agresywnie atakować po to żeby zmniejszyć ryzyko, że zdołają zbliżyć się do Big Papiego i zadać mu obrażenia.

W okolicy będą się też pojawiały wrogie maszyny i znajdą się niestety wśród nich śmigłowce - Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

W okolicy będą się też pojawiały wrogie maszyny i znajdą się niestety wśród nich śmigłowce. W przypadku samochodów dobrym pomysłem może być detonowanie ich (np. z pomocą wyrzutni) zanim zatrzymają się i wysiądą z nich nowi wrogowie.

Bardziej problematyczne mogą być wrogie śmigłowce. Stosujcie na nie poznane już taktyki - wyrzutnia, broń palna z wybuchową amunicją lub supremo Volta, dzięki któremu helikopter przestanie działać i rozbije się.

Big Papi co jakiś czas będzie przemieszczał się do innej części ruin żeby poszukać tam paczki dla Juana - Far Cry 6: Wielki Papi w małej Yarze (Big Papi in Little Yara) - solucja - Far Cry 6 - poradnik do gry

Big Papi co jakiś czas będzie przemieszczał się do innej części ruin żeby poszukać tam paczki dla Juana. Starajcie się na szybko rozeznać w nowej okolicy i zidentyfikować dobre miejsca do atakowania kolejnych przeciwników. W przypadku otrzymania większych obrażeń pamiętajcie oczywiście o możliwości ręcznego leczenia, ale nie pozostawiajcie na zbyt długo Big Papiego samemu sobie.

Po tym jak Big Papi znajdzie paczkę pozbądźcie się ostatnich wrogów i pogadajcie z nim żeby zakończyć misję.