Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Boom Boom - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta Boom Boom. Dowiecie się jak odblokować bezpańskiego psa oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo Boom Boom. Wyjaśniamy kiedy pies-mieszaniec może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają Boom Booma na tle innych petów.

Odblokowanie psa jako peta

Boom Boom to imię bezdomnego psa, którego będziecie mogli spotkać w trakcie zaliczania misji w regionie Valle De Oro - Far Cry 6: Boom Boom - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Boom Boom to imię bezdomnego psa, którego będziecie mogli spotkać w trakcie zaliczania misji w regionie Valle De Oro. Zacznijcie od zaliczenia zadania Poznaj Maximas Matanzas, które jest wprowadzeniem do tego regionu.

Na terenie Obozu Maximas możecie znaleźć interaktywną notatkę. Przeczytanie jej odblokuje Yarańską opowieść Bum albo nic, której zleceniodawcą jest Juan Cortez.

Zadanie Bum albo nic zakłada odwiedzenie Ferozy - Far Cry 6: Boom Boom - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie Bum albo nic zakłada odwiedzenie Ferozy. Musicie przystąpić do eksploracji lokacji z kontenerami z zamiarem odnalezienia w jednym z nich transportu broni. Kontenery otwiera się strzelając w ich kłódki.

W jednym z kontenerów będzie ukrywał się bezpański pies Boom Boom. Misja po chwili zakończy się i Boom Boom dołączy do listy Amigos - petów.

Wspólne podróżowanie z Amigo Boom Boom

1 - Far Cry 6: Boom Boom - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Boom Boom to amigo skradania się - Far Cry 6: Boom Boom - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Boom Boom to amigo skradania się. Jego główną cechą jest możliwość przeszukiwania ciał przeciwników w poszukiwaniu lootu. Oprócz tego Boom Boom może Wam pomagać w oznaczaniu (tagowaniu) wrogów i dzikich zwierząt. Boom Boom nie jest całkowicie bezbronny w bezpośrednich walkach, ale radzi sobie znacznie słabiej od Guapo i Chicharrona.

Unikalne zdolności Boom Boom to:

  1. Legawiec (Pointer) - Wyzwanie wymusza żeby Boom Boom zebrał surowce z ciał 10 zabitych przeciwników - pozwólcie mu na ich sprawdzanie po każdej wygranej bitwie. Dzięki odblokowanej zdolności pies może oznaczać (tagować) pozycje przeciwników i dzikich zwierząt. Rzadziej trzeba dzięki temu używać smartfona na potrzeby rekonesansu.
  2. Doświadczony tropiciel (Expert Tracker) - Wyzwanie wymusza żeby Boom Boom oznaczył 24 dzikie zwierzęta - to wyzwanie oraz Gęstą śierść bardzo łatwo możecie zaliczyć podczas podróżowania pojazdem z Boom Boomem na fotelu pasażera (przykład na dołączonym obrazku). Zdolność pozwala Boom Boomowi tagować cele z większej odległości.
  3. Gęsta sierść (Thick Coat) - Wyzwanie wymusza żeby Boom Boom oznaczył 50 przeciwników. Zdolność zwiększa odporność psa na wrogie ataki.