Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Zabijanie psów - czy jest konieczne? Far Cry 6 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 znajdują się informacje na temat tego czy zabijanie psów jest obowiązkowe na potrzeby ukończenia gry.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 możecie znaleźć informacje czy zabijanie psów jest w grze obowiązkową czynnością. Może to być istotna wiedza dla tych graczy, którzy nie są zainteresowani mordowaniem czworonożnych kompanów i chcieliby przejść grę bez mordowanie udomowionych zwierząt.

W trakcie przechodzenia gry Far Cry 6 możecie spotkać wiele psów i część z nich ma przyjazne intencje i gra pozwala się z nimi zaprzyjaźnić - Far Cry 6: Zabijanie psów - czy jest konieczne? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie przechodzenia gry Far Cry 6 możecie spotkać wiele psów i część z nich ma przyjazne intencje i gra pozwala się z nimi zaprzyjaźnić. Mowa tu przede wszystkim o jamniku Chorizo oraz bezpańskim psu Boom Boom - zwierzaki te mogą stać się Waszymi Amigos, tzn. petami, z pomocą których można wspólnie przemierzać świat gry. Amigos nie mogą zginąć, choć mogą wymagać "wskrzeszenia" jeśli zostaną zaatakowani przez wrogów i stracą cały pasek energii życiowej.

Niestety w wielu sytuacjach w grze możecie natrafić na wrogo nastawione psy, które będą próbowały zagryźć sterowaną postać - Far Cry 6: Zabijanie psów - czy jest konieczne? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niestety w wielu sytuacjach w grze możecie natrafić na wrogo nastawione psy, które będą próbowały zagryźć sterowaną postać. Jeśli dana sytuacja tego nie wymusza to możliwa jest próba uniknięcia konfrontacji i oddalenia się od lokacji z psami. Niestety w niektórych misjach gry zabijanie psów jest wymagane do zaliczenia otrzymanych zadań.

Gra moża Was też zmuszać lub nakłaniać do mordowania innych wybranych zwierząt - Far Cry 6: Zabijanie psów - czy jest konieczne? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Gra moża Was też zmuszać lub nakłaniać do mordowania innych wybranych zwierząt. Przykładowo możecie zostać zmuszeni do zdobycia krokodylego mięsa czy upolowania legendarnego dzika na potrzeby ukończenia gry w 100 procentach. Nie jest to jednak regułą i przykładowo w queście ze zdobycia żywności na planowaną imprezę zamiast upolowania zwierząt czy złowienia ryb może zachować się po wegetariańsku i zebrać uprawiane marchewki.