Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Ninjerilla – zajęcie bazy FND unikając wykrycia.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Ninjerilla. Wymusza ono zajęcie bazy FND, unikając wykrycia. Opisaliśmy przykładowe zajęcie jednej z baz pozostając przez cały czas niezauważonym.

Bazy FND (FND Base) to jedna z kategorii obiektów wojskowych na mapie świata - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bazy FND (FND Base) to jedna z kategorii obiektów wojskowych na mapie świata. Na potrzeby powalczenia o trofeum możecie zająć się cichym przejęciem dowolnej z nich, przy czym najłatwiej będzie dokonać tego na wczesnym stadium kampanii. Bazy z dalszych regionów są coraz trudniejsze do przejęcia, gdyż przebywa w nich więcej wrogów i są to często elitarni przeciwnicy.

Na potrzeby łatwego zdobycia osiągnięcia możecie wybrać np. Skład paliwa Cabeza z powyższego obrazka - to baza FND z wyspy Isla Santuario, na której rozpoczynacie zmagania w grze.

Założeniem tego osiągnięcia jest żeby - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Założeniem tego osiągnięcia jest żeby:

  1. Nie dać się zauważyć żadnemu z przeciwników.
  2. Nie zaalarmować wrogów o swojej obecności - może do tego dojść jeśli odkryją ciało żołnierza lub gdy ktoś inny zginie na ich oczach.

Do eliminowania wrogów z ukrycia idealnie sprawdzi się karabin z tłumikiem - możecie odblokować i zainstalować tłumik przy jednym ze stołów warsztatowych. Alternatywnie będziecie mogli osobiście docierać do wrogów i pozbywać się ich wykonując ciche egzekucje maczetą.

Przed wyruszeniem do bazy FND obowiązkowo wykonajcie jej zwiad z wykorzystaniem smartfona - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Przed wyruszeniem do bazy FND obowiązkowo wykonajcie jej zwiad z wykorzystaniem smartfona. W przypadku składu paliwa Cabeza z naszego przykładu w sąsiedztwie bazy znajdziecie duże zbiorniki i możecie wdrapać się na szczyt jednego z nich.

Zawsze postarajcie się oznaczyć wszystkich widocznych przeciwników, przy czym starajcie się też otagować interaktywne obiekty - kamery, klatki z dzikimi zwierzętami czy wyłączniki alarmu. Zwróćcie szczególną uwagę na snajpera zaznaczonego na powyższym obrazku, który w składzie paliwa obserwuje okolicę. Dobrze byłoby zabić go strzałem z broni z tłumikiem.

Jak już wspomnieliśmy, pozostałych wrogów również możecie eliminować z pomocą broni z tłumikiem - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jak już wspomnieliśmy, pozostałych wrogów również możecie eliminować z pomocą broni z tłumikiem. Na taki krok decydujcie się jednak wyłącznie w przypadku pojedynczych wrogów żeby mieć pewność, że ich zwłok nie zauważy nikt inny.

Alternatywnie zacznijcie skradać się, polegając koniecznie na wskazaniach radaru. Jeśli chcecie zmniejszyć ryzyko wykrycia, to używajcie np. piłek bejsbolowych do odwracania uwagi wrogów i odciągania ich od reszty przeciwników.

W przejęciu bazy pozostając niezauważonym może też Wam pomóc zniszczenie klatki z więzionym drapieżnikiem - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przejęciu bazy pozostając niezauważonym może też Wam pomóc zniszczenie klatki z więzionym drapieżnikiem. Może on zacząć atakować wrogów i nie będzie to traktowane jako wykrycie, bo przeciwnicy nie będą świadomi tego, że główny bohater wypuścił zwierzę.

W celu zdobycia osiągnięcia na ekranie podsumowania zajęcia bazy FND musi znaleźć się informacja o tym, że przejęliście ją pozostając niewykrytym (powyższy obrazek) - Far Cry 6: Trofeum Ninjerilla - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu zdobycia osiągnięcia na ekranie podsumowania zajęcia bazy FND musi znaleźć się informacja o tym, że przejęliście ją pozostając niewykrytym (powyższy obrazek). Samo jej przejęcie bez wszczęcia alarmów będzie niewystarczające.