Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Na miękko (Over Easy) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Na miękko. Dowiecie się jak wykraść jajo z farmy ekologicznej Esmeralda.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Na miękko (Over Easy) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja informuje m.in. jak dotrzeć na farmę ekologiczną Esmeralda, jak pozyskać jajo koguta oraz jak skutecznie niszczyć inne jaja.

Zdobycie zmodyfikowanego jaja koguta dla Elvisa (Collect a juiced-up rooster egg for Elvis)

Okazja do rozpoczęcia tej misji pojawi się niedługo po zakończeniu Yarańskiej opowieści Skradzione ostrogi - Far Cry 6: Na miękko (Over Easy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Okazja do rozpoczęcia tej misji pojawi się niedługo po zakończeniu Yarańskiej opowieści Skradzione ostrogi. Musicie ponownie spotkać się z Elvisem w kryjówce partyzantów na Farmie Montero i odebrać od niego drugie zlecenie, tym razem dotyczące "zmutowanych" kurzych jaj.

Musicie wyruszyć na farmę ekologiczną (Esmeralda Eco Farm) zlokalizowaną na północny-wschód od miasteczka Verdera.

W trakcie eksploracji farmy spodziewajcie się kolejnych walk z kogutami i tak samo jak w poprzedniej misji Elvisa będą one niestety wyjątkowo silne i wytrzymałe - Far Cry 6: Na miękko (Over Easy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie eksploracji farmy spodziewajcie się kolejnych walk z kogutami i tak samo jak w poprzedniej misji Elvisa będą one niestety wyjątkowo silne i wytrzymałe. Także i w opisywanym zadaniu rozprawienie się ze wszystkimi kogutami nie jest możliwe. Wykorzystujcie to, że w opisywanej misji działacie dla odmiany na otwartej przestrzeni i polegajcie dużo na sprincie, omijając te koguty, z którymi walka nie jest obowiązkowa.

Macie pełną swobodę wyboru jaja koguta do ukradnięcia - przytrzymajcie przycisk interakcji po zbliżeniu się do jednego z jaj - Far Cry 6: Na miękko (Over Easy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Macie pełną swobodę wyboru jaja koguta do ukradnięcia - przytrzymajcie przycisk interakcji po zbliżeniu się do jednego z jaj.

Zniszczenie pozostałych jaj (Destroy the rest of the eggs)

Do zniszczenia jest niestety aż 49 jaj i za kolejnymi musicie rozglądać się na terenie całego gospodarstwa - jest to żółty obszar poszukiwań na radarze - Far Cry 6: Na miękko (Over Easy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zniszczenia jest niestety aż 49 jaj i za kolejnymi musicie rozglądać się na terenie całego gospodarstwa - jest to żółty obszar poszukiwań na radarze.

Niektóre jaja mogą znajdować się np. wewnątrz małych budynków na terenie gospodarstwa czy pod głównym budynkiem farmy. W trakcie ich poszukiwań starajcie się pozostawać w ciągłym ruchu żeby nie zostać łatwo dościgniętym przez okoliczne koguty.

Przyniesienie jaja Elvisowi (Deliver the egg to Elvis)

Na sam koniec musicie powrócić na farmę Montero żeby po raz ostatni spotkać się z Elvisem w kryjówce partyzantów. Zakończy to quest.