Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia Yarańskiej opowieści Czołgi za lajki. Dowiecie się gdzie jest Colton Blake i jak go nagrywać.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie przebywa Colton Blake oraz jak poprawnie nagrywać Coltona na poligonie wojskowym.

Nagrody za ukończenie misji

  1. 1000 Yarańskich pesos
  2. 2020 Victoria Fly "Seeby" - To buty, z których korzystał Colton i będziecie mogli zacząć w nich chodzić. Gwarantują one lepszą ochronę przed eksplozjami kosztem nieco ograniczonej szybkości przemieszczania się.

Odblokowanie misji

1 - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Zleceniodawcą tego questu jest Colton Blake, którego możecie spotkać na poligonie FND Tank Firing Range w północno-wschodniej części regionu Valle De Oro - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zleceniodawcą tego questu jest Colton Blake, którego możecie spotkać na poligonie FND Tank Firing Range w północno-wschodniej części regionu Valle De Oro.

Nagrywanie Coltona (Film Colton)

Waszym zadaniem jest wcielenie się w postać kamerzysty - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym zadaniem jest wcielenie się w postać kamerzysty. Musicie podążać za Coltonem i utrzymywać go w kadrze. Nie ustawiajcie się więc zbyt blisko Coltona i bądźcie gotowi do szybkiego obrotu kamery jeśli towarzysz wykona coś niespodziewanego. Na szczęście krótkie chwili utraty Coltona z kadru nie doprowadzą do natychmiastowego zawalenia misji.

Spodziewajcie się tego, że liczba eksplozji będzie zwiększała się w miarę filmowania gwiazdora, tak więc szukajcie okazji do pozostawania w przykucniętej pozycji (jeśli jest to możliwe to za małymi zasłonami) i dokonujcie poprawki pozycji kamery jeśli w wyniku jakiegoś wybuchu stracicie chwilowo rów - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spodziewajcie się tego, że liczba eksplozji będzie zwiększała się w miarę filmowania gwiazdora, tak więc szukajcie okazji do pozostawania w przykucniętej pozycji (jeśli jest to możliwe to za małymi zasłonami) i dokonujcie poprawki pozycji kamery jeśli w wyniku jakiegoś wybuchu stracicie chwilowo równowagę.

Film zakończy się - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Film zakończy się... śmiercią Coltona w eksplozji i po gwiazdorze pozostaną tylko jego trampki. Bez obaw - jest to wydarzenie, którego nie mogliście w żaden sposób uniknąć. Buty Coltona dodane zostaną do Waszego inwentarza.

Wysłanie nagrania (Upload the video)

To bardzo prosty cel misji - Far Cry 6: Czołgi za lajki (Tanks for the Likes) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To bardzo prosty cel misji. Wejdźcie w interakcję z komputerem, przy którym na początku misji stał Colton, a rozpocznie się proces wysyłania filmu. Nie powinien on być w żaden sposób utrudniany.