Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Prawo do imprezowania. Dowiecie się jak zdobyć żywność dla uczestników imprezy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak dotrzeć na imprezę na wyspie La Reina Island, oraz jak zdobyć żywność i grilla na potrzeby zorganizowania imprezy.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Ozdoba (Charm) Palm Tree.
  2. Odblokowanie operacji Ryk lwa.

Spotkanie się z Jonron (Meet up with Jonron)

Operacja ta automatycznie rozpocznie się po ukończeniu głównego zadania Harpun i dotyczy ona zorganizowania imprezy z okazji rozprawienia się z Admirał Benitez i zadania potężnego ciosu reżimowi Antona - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja ta automatycznie rozpocznie się po ukończeniu głównego zadania Harpun i dotyczy ona zorganizowania imprezy z okazji rozprawienia się z Admirał Benitez i zadania potężnego ciosu reżimowi Antona.

Musicie spotkać się z Yeleną w zaznaczonym na mapie barze, a następnie wyruszyć razem z nią do miejsca spotkania z Jonron. Yelena będzie prowadziła samochód i możecie wybrać dowolny fotel pasażera (także na tylnej kanapie).

Dotarcie na imprezę na wyspie La Reina (Head to the party at La Reina Island)

Impreza ma odbyć się na niewielkiej bezludnej wyspie i w celu dotarcia na nią skorzystajcie z dowolnego skutera wodnego spośród tych zaparkowanych niedaleko miejsca spotkania z Jonron - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Impreza ma odbyć się na niewielkiej bezludnej wyspie i w celu dotarcia na nią skorzystajcie z dowolnego skutera wodnego spośród tych "zaparkowanych" niedaleko miejsca spotkania z Jonron.

Odnalezienie grilla (Find the grill for the BBQ)

Po dotarciu na wyspę porozmawiajcie z Jonron i Yeleną, dzięki czemu otrzymacie 2 cele misji - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu na wyspę porozmawiajcie z Jonron i Yeleną, dzięki czemu otrzymacie 2 cele misji.

Jonron może Was doprowadzić do miejsca, w którym trzeba znaleźć grill - jest on pod wodą, tak więc musicie zanurkować, znaleźć go na dnie i wejść z nim w interakcję.

Pozyskanie żywności (Get food for the BBQ)

W przypadku tego celu misji musicie wysłuchać instrukcji Yeleny i zapełnić w 100% pasek żywności pozyskanej na potrzeby imprezy - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku tego celu misji musicie wysłuchać instrukcji Yeleny i zapełnić w 100% pasek żywności pozyskanej na potrzeby imprezy. Żywność możecie zdobywać na trzy różne sposoby:

1) Jeśli chcecie zachować się po wegetariańsku, to możecie znaleźć na małym wzgórzu obszar gdzie uprawiane są marchewki i zacząć je po kolei zbierać.

2) Jeśli nie macie nic przeciwko pozyskiwaniu mięsa zwierząt, to możecie otworzyć klatki z królikami i zacząć je eliminować (najlepiej od rau po otwarciu klatek, zanim się rozbiegną) lub podróżować wzdłuż linii brzegowej i rozglądać się za krokodylami - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

2) Jeśli nie macie nic przeciwko pozyskiwaniu mięsa zwierząt, to możecie otworzyć klatki z królikami i zacząć je eliminować (najlepiej od rau po otwarciu klatek, zanim się rozbiegną) lub podróżować wzdłuż linii brzegowej i rozglądać się za krokodylami. Pamiętajcie o tym żeby unikać stosowania ciężkich broni podczas atakowania dzikiej zwierzyny żeby nie doprowadzić do uszkodzenia mięsa.

3) Jeśli nie macie nic przeciwko łowieniu ryb, to na terenie wyspy możecie znaleźć łowisko i zacząć używac wędki - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

3) Jeśli nie macie nic przeciwko łowieniu ryb, to na terenie wyspy możecie znaleźć łowisko i zacząć używac wędki. Każda złowiona ryba (dowolnie jaka) wyraźnie zapełni pasek postepów.

Umieszczenie grilla na ogniu (Put the grill on the fire)

Dotrzyjcie z grillem do ogniska i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby dodatkowo położyć na nim zdobytą żywność - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dotrzyjcie z grillem do ogniska i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby dodatkowo położyć na nim zdobytą żywność. Rozpocznie się właściwa część imprezy.

Odpalenie fajerwerków (Set off the fireworks)

Dotrzyjcie w oznaczone miejsce - Far Cry 6: Prawo do imprezowania (Our Right to Party) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dotrzyjcie w oznaczone miejsce. Znajduje się tam skrzynka, z pomocą której odpalicie fajerwerki i impreza będzie kontynuowana.

Po tym jak obudzicie się na plaży kolejnego dnia operacja dobiegnie końca.