Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 podpowiada jak powiększyć inwentarz i przenosić więcej amunicji, a także wyjaśnia czy jest limit broni w inwentarzu.

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 znajdziecie informacje jak powiększać inwentarz głównego bohatera po to żeby móc przenosić więcej amunicji. Odpowiadamy także na pytanie czy w grze jest limit broni i innych unikalnych przedmiotów przenoszonych w inwentarzu sterowanej postaci.

Bronie

W Far Cry 6 na odnalezienie i odblokowanie czeka mnóstwo różnych broni - Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W Far Cry 6 na odnalezienie i odblokowanie czeka mnóstwo różnych broni. W grze nie ma limitu co do liczby broni przenoszonych w inwentarzu. Wszystkie odnajdywane pukawki na stałe dodawane są do listy posiadanych broni. Możecie je wybrać z inwentarza w dowolnym momencie rozgrywki, bez konieczności powracania do którejś z kryjówek partyzantów. Jest to dobry pomysł szczególnie jeśli jakaś inna broń przyda się Wam w konkretnym momencie rozgrywki (np. karabin z tłumikiem po rozpoczęciu infiltracji wrogiej bazy czy wyrzutnia po pojawieniu się wrogiego śmigłowca).

W grze obecne jest nieco inne ograniczenie - w danym momencie możecie mieć w gotowości 3 główne bronie i 1 podręczną i najłatwiej wybiera się je z koła broni (przykładowe na powyższym obrazku) - Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W grze obecne jest nieco inne ograniczenie - w danym momencie możecie mieć w gotowości 3 główne bronie i 1 podręczną i najłatwiej wybiera się je z koła broni (przykładowe na powyższym obrazku).

Polecamy mieć zawsze w gotowości bardzo różne bronie, np. oddzielną do staczania bezpośrednich walk, ataków z ukrycia i niszczenia wrogich maszyn. Pozwoli to Wam szybciej przełączyć się na potrzebną w danej sytuacji broń bez konieczności tracenia czasu na otwieranie okna arsenału.

Pancerze

Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku różnorakich pancerzy i strojów - Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku różnorakich pancerzy i strojów. Wszystkie odnajdywane i zdobywane elementy ubioru na stałe lądują w inwentarzu. Waszym zadaniem jest zarządzanie 5 slotami aktywnych elementów pancerza i powinniście wybierać takie, które w danym momencie najbardziej się Wam przydadzą. Przykładowo jeśli macie do rozegrania misję, w której pojawią się wrogowie z miotaczami ognia, to dobrze jest założyć elementy ubioru gwarantujące zwiększoną wytrzymałość przed tym żywiołem.

Zapasy amunicji i powiększanie ich

W przypadku amunicji sytuacja wygląda inaczej, bo możecie poczynić pewne starania o powiększenie inwentarza, a mianowicie zapewnić sobie możliwość tymczasowego przenoszenia większej ilości amunicji - Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku amunicji sytuacja wygląda inaczej, bo możecie poczynić pewne starania o powiększenie inwentarza, a mianowicie zapewnić sobie możliwość tymczasowego przenoszenia większej ilości amunicji. Można to osiągnąć na dwa główne sposoby:

Pierwsza metoda polega na odblokowaniu i wybraniu kieszeni na amunicję. Są one jedną z dostępnych kategorii ulepszeń supremów (plecaków gwarantujących specjalne ataki i przenoszenie gadżetów w stanie gotowości do użycia).

Druga metoda polega na zakładaniu elementów ubioru, których unikalną cechą jest powiększanie limitu amunicji - przykład tego typu premii do statystyk prezentuje powyższy obrazek - Far Cry 6: Inwentarz - jak powiększyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Druga metoda polega na zakładaniu elementów ubioru, których unikalną cechą jest powiększanie limitu amunicji - przykład tego typu premii do statystyk prezentuje powyższy obrazek.

W obu wymienionych wyżej przypadkach musicie mieć świadomość tego, że powiększenie inwentarza może dotyczyć tylko konkretnego typu broni, np. wyłącznie amunicji do snajperek. Starajcie się dobierać tego typu bonusy na bazie tych rodzajów broni, z których najczęściej korzystacie w trakcie gry.