Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Who's a Good Boy) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Kto jest dobrym pieskiem?. Dowiecie się jak upolować krokodyla i zdobyć jego mięso.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Kto jest dobrym pieskiem? (Who's a Good Boy?) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak odblokować pierwszy quest powiązany z jamnikiem Chorizo, gdzie znaleźć łowisko krokodyli, jak poprawnie upolować krokodyla i jak zdobyć mięso drapieżnika.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Aport.

Odblokowanie misji

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie na Farmę Montero, która jest kryjówką partyzantów w regionie Madrugada - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Odblokowaniem tego pobocznego zadania możecie zająć się po tym jak po raz pierwszy dotrzecie na Farmę Montero, która jest kryjówką partyzantów w regionie Madrugada. Ma to miejsce w ramach zaliczania operacji Poznajcie państwa Monteros.

Na terenie obozu zainteresujcie się jamnikiem Chorizo po to żeby wstępnie zaprzyjaźnić się z przyszłym petem.

Przeczytanie notatki obok budy Chorizo (Read the note next to Chorizo's dog house)

Notatka (Dirty Recipe Card) przyczepiona jest do ściany obok miejsca rozpoczęcia tej operacji - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Notatka (Dirty Recipe Card) przyczepiona jest do ściany obok miejsca rozpoczęcia tej operacji. Dowiecie się z niej, że przysmakiem Chorizo jest krokodyle mięso i będziecie mogli postarać się o jego zdobycie.

Zanim wyruszycie na misję proponujemy zaopatrzyć się w kuszę lub łuk (odnalezione jako loot lub kupione od jednego z handlarzy) - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zanim wyruszycie na misję proponujemy zaopatrzyć się w kuszę lub łuk (odnalezione jako loot lub kupione od jednego z handlarzy). Są to idealne bronie do pozyskania niezniszczonego mięsa z upolowanych zwierząt.

Przykładową kuszę (La Clavadora) możecie kupić w sklepie Juana - jest on powiązany z poboczną misją Przewaga, którą opisaliśmy na osobnej stronie solucji.

Zdobycie mięsa krokodyla (Collect crocodile meat)

Notatka zawierała wskazówki na temat rekomendowanych miejsc upolowania krokodyla - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Notatka zawierała wskazówki na temat rekomendowanych miejsc upolowania krokodyla. Do Waszej mapy powinno zostać dodane m.in. łowisko z powyższego obrazka - znajduje się ono na południe od obozu, niedaleko Stacji meteo Cortina (wrogiego posterunku).

Po dotarciu na miejsce najlepiej jest wykonać zwiad z dużej odległości po to żeby rozejrzeć się na spokojnie za jakimś krokodylem i go oznaczyć (otagować) - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce najlepiej jest wykonać zwiad z dużej odległości po to żeby rozejrzeć się na spokojnie za jakimś krokodylem i go oznaczyć (otagować).

1 - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Jak już wspomnieliśmy do zabicia krokodyla najlepiej użyć kuszy/łuku lub w ostateczności dobrego karabinu (np - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jak już wspomnieliśmy do zabicia krokodyla najlepiej użyć kuszy/łuku lub w ostateczności dobrego karabinu (np. snajperki) połączonego z wycelowaniem w głowę. Użycie cięższego sprzętu lub materiałów wybuchowych może doprowadzić do tego, że mięso krokodyla (Yaran Crocodile Meat) zostanie zniszczone i nie będziecie mogli go użyć do zaliczenia misji.

Dodatkowa uwaga - Jeśli krokodyl zginął będąc w wodzie, to możecie zanurkować i poszukać jego zwłok. Niestety gra nie oznaczy jego dokładnej pozycji.

Umieszczenie mięsa w misce Chorizo (Deliver the meat to Chorizo's bowl)

Możecie już powrócić na Farmę Montero i do miejsca, w którym przebywa Chorizo - Far Cry 6: Kto jest dobrym pieskiem (Whos a Good Boy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Możecie już powrócić na Farmę Montero i do miejsca, w którym przebywa Chorizo. Wejście w interakcję z miską pozwoli Wam zaliczyć quest, ale od razu stanie się dostępna kolejna misja powiązana z jamnikiem - Aport.