Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Porządek dziobania. Dowiecie się jak ochraniać Chicharrona w archiwach wojskowych.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Porządek dziobania (Pecking Order) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak ochraniać Chicharrona w drodze do archiwów i wewnątrz budynku, jak zniszczyć akta wojskowe i jak namalować graffiti na sztandarze.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Skrzydłowy.

Porozmawianie z Reinaldo (Talk to Reinaldo)

Zadanie to rozpocznie się od razu po ukończeniu Yarańskiej opowieści Najlepszy wróg człowieka - Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadanie to rozpocznie się od razu po ukończeniu Yarańskiej opowieści Najlepszy wróg człowieka. Jest to drugi spośród trzech questów, w których pojawia się kogut Chicharron.

Na potrzeby rozpoczęcia misji musicie spotkać się w wyznaczonej lokacji z Reinaldo Alvarezem żeby poznać szczegóły nowego zlecenia. Mężczyzna powinien stać obok wieży ciśnień, na szczycie której zakończyliście poprzedni quest.

Ochranianie Chicharrona (Protect Chicharron)

Otrzymacie podobne zadanie ochranianie Chicharrona, którego pasek zdrowia będzie wyświetlany w lewym górnym rogu ekranu - nie może on spaść do 0%, bo kogut wtedy zginie i misja zostanie zawalona - Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Otrzymacie podobne zadanie ochranianie Chicharrona, którego pasek zdrowia będzie wyświetlany w lewym górnym rogu ekranu - nie może on spaść do 0%, bo kogut wtedy zginie i misja zostanie zawalona. Proponujemy bardziej agresywną rozgrywkę i poleganie na dobrych karabinach do szybkiego eliminowania kolejnych zagrożeń.

Chicharron będzie początkowo podróżował wzdłuż asfaltowej drogi i dokonywał po drodze różnorakich zniszczeń. Szybko identyfikujcie napotykanych żołnierzy żeby jak najszybciej się z nimi rozprawiać.

Waszym celem podróży będzie budynek archiwum (Vacia Coast Military Archives), w którym przetrzymywane są akta wojskowe - Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym celem podróży będzie budynek archiwum (Vacia Coast Military Archives), w którym przetrzymywane są akta wojskowe. Chicharron przystąpi do ich niszczenia i w przerwach pomiędzy rozgrywaniem walk możecie mu w tym pomagać np. strzelając do akt z dowolnej broni palnej.

Spodziewajcie się długich walk podczas gdy kogut będzie siał zniszczenie - Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spodziewajcie się długich walk podczas gdy kogut będzie siał zniszczenie. Kolejni wrogowie będą docierali do obszaru z aktami windami - sprawdzajcie wskazania radaru i miejcie świadomość tego, że mogą oni pojawiać się zarówno na parterze, jak i na piętrze. Starajcie się zawsze szybko do nich dostrzec i zaatakować ich zanim odbiorą kogutowi zbyt wiele punktów zdrowia. Możecie też próbować rzucać w nich granatami zanim wybiegną z windy, ale uważajcie żeby Chicharron nie otrzymał obrażeń w wyniku eksplozji.

W obszarze walk znajdziecie m.in. skrzynię z amunicją. Nie zapominajcie też o możliwości leczenia bohatera, najlepiej w krótkich chwilach spokoju przed pojawieniem się kolejnej grupy żołnierzy.

Dokonanie aktu wandalizmu na fasadzie (Vandalize the banner on the facade)

Po tym jak Chicharron zakończy niszczenie akt wojskowych pozbądźcie się ewentualnych ostatnich przeciwników z budynku i wyruszcie do miejsca namalowania kolejnego graffiti - Far Cry 6: Porządek dziobania (Pecking Order) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak Chicharron zakończy niszczenie akt wojskowych pozbądźcie się ewentualnych ostatnich przeciwników z budynku i wyruszcie do miejsca namalowania kolejnego graffiti.

Wyjdźcie z budynku, popatrzcie do góry i użyjcie zestawu wspinaczkowego na interaktywnym zaczepie. Po przyciągnięciu się do sztandaru będziecie mogli dokonać aktu wandalizmu. Po zakończeniu tej misji automatycznie odblokujecie ostatnią powiązaną z Chicharronem - Skrzydłowy. Warto od razu do niej przystąpić żeby móc zrekrutować koguta do roli peta.