Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Zakopanie topora (Bury the Hatchet) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Zakopanie topora. Dowiecie się jak gdzie znaleźć maczetę Carlosa i jak ją pozyskać.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Zakopanie topora (Bury the Hatchet) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja informuje m.in. jak dowiedzieć się o lokalizacji maczety Carlosa, jak pozbyć się przeciwników z baru i jak pozyskać maczetę.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Wyrok śmierci.
  2. Odblokowanie operacji Otwarte niebo.

Porozmawianie z Ojcem Pietro (Talk to Father Pietro)

Opisywana misja stanie się dostępna po ukończeniu operacji Zachód słońca i zleceniodawcą zadania będzie Alejandro Montero, którego uratowaliście przed egzekucją - Far Cry 6: Zakopanie topora (Bury the Hatchet) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywana misja stanie się dostępna po ukończeniu operacji Zachód słońca i zleceniodawcą zadania będzie Alejandro Montero, którego uratowaliście przed egzekucją. Z mężczyzną trzeba spotkać się na Farmie Montero, czyli w kryjówce partyzantów. Zostaniecie poproszeni o odzyskanie maczety o wartości sentymentalnej.

Musicie powrócić do miasteczka Verdera. Udajcie się do kościoła żeby porozmawiać z księdzem, dowiadując się dzięki temu gdzie przebywają przeciwnicy, którzy posiadają maczetę.

Odnalezienie maczety Carlosa (Search for Carlos's machete)

Musicie wyruszyć do baru La Raja Bar znajdującego się w dżungli w dość dużej odległości na zachód od miasta - Far Cry 6: Zakopanie topora (Bury the Hatchet) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie wyruszyć do baru La Raja Bar znajdującego się w dżungli w dość dużej odległości na zachód od miasta.

Po dotarciu na miejsce dobrze jest rozpocząć od wykonania zwiadu żeby oznaczyć tutejszych przeciwników. Ich eliminowanie nie jest obowiązkowe, ale jest to rekomendowana taktyka gry i możecie oczywiście zabijać ich nie tylko w bezpośrednich starciach, ale również z ukrycia. Zacznijcie od snajpera obserwującego okolicę.

Poszukiwana maczeta (Carloss Machete) została wbita w jeden ze stołów przed barem - Far Cry 6: Zakopanie topora (Bury the Hatchet) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Poszukiwana maczeta (Carlos's Machete) została wbita w jeden ze stołów przed barem. Powróćcie z nią na Farmę Montero żeby załączyć nową scenkę przerywnikową kończącą quest.