Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Czarny Demoníaco - lokacja, jak pokonać mityczne zwierzę? Far Cry 6 poradnik, solucja

Far Cry 6: Ta strona zawiera opis mitycznego zwierzęcia Czarny Demoníaco (Black Demoníaco). Dowiecie się gdzie znaleźć zwierzynę oraz jak z nią walczyć.

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 znajdziecie lokalizację oraz opis walki z mitycznym zwierzęciem Czarny Demoníaco (Black Demoníaco).

1 - Far Cry 6: Czarny Demoníaco - lokacja, jak pokonać mityczne zwierzę? - Far Cry 6 - poradnik do gryRegion: Madrugada - Far Cry 6: Czarny Demoníaco - lokacja, jak pokonać mityczne zwierzę? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Region: Madrugada.

Podregion: Aguas Lindas.

Dzielnica: Kryjówka Idy (Ida's Refuge).

2 - Far Cry 6: Czarny Demoníaco - lokacja, jak pokonać mityczne zwierzę? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Czarny Demoníaco (Black Demoníaco) żyje w lesie, razem z innymi wilkami - Far Cry 6: Czarny Demoníaco - lokacja, jak pokonać mityczne zwierzę? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czarny Demoníaco (Black Demoníaco) żyje w lesie, razem z innymi wilkami. W tym miejscu natkniecie się również na Białego Demoníaco (White Demoníaco). Wilki chronią się nawzajem i mogą się uleczyć. Musicie działać szybko i zdecydowanie. Dobrym pomysłem będzie atakowanie z daleka, po cichu, np. za pomocą łuku bądź snajperki.