Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Oczyszczanie powietrza. Dowiecie się w jaki sposób sabotować składowiska trucizny.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak rozpocząć zadanie oraz w jaki sposób niszczyć truciznę (m.in. zbiorniki i pojazdy z trucizną oraz samoloty do rozpylania trucizny).

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Drugi syn.

Porozmawianie z Carlosem (Talk to Carlos)

Przystąpienie do opisywanej misji stanie się możliwe po ukończeniu operacji Poznajcie państwa Monteros, która była wprowadzeniem do linii fabularnej z regionu Madrugada - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Przystąpienie do opisywanej misji stanie się możliwe po ukończeniu operacji Poznajcie państwa Monteros, która była wprowadzeniem do linii fabularnej z regionu Madrugada. Musicie w obozie rebeliantów na Farmie Montero spotkać się z Carlosem Montero - obejrzyjcie cut-scenkę z rozmowy.

Zniszczenie trucizny (Destroy the poison)

Waszym zadaniem jest poczynienie starań w temacie sabotowania pojazdów i pojemników służących do składowania i rozpylania trucizny, przy czym otrzymane od Carlosa zadanie ma dość luźne założenia - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym zadaniem jest poczynienie starań w temacie sabotowania pojazdów i pojemników służących do składowania i rozpylania trucizny, przy czym otrzymane od Carlosa zadanie ma dość luźne założenia. Podobnie jak w przypadku zaliczanej wcześniej misji Ogień i furia musicie docelowo doprowadzić do zapełnienia w 100% widocznego w lewym górnym rogu ekranu paska zniszczeń. Lokacje zaznaczone na mapie możecie odwiedzać w dowolnej kolejności i nie musicie każdej z nich zaliczyć w 100%.

Od Carlosa otrzymacie wiadomość z dwoma zdjęciami na temat rodzajów obiektów i maszyn, za którymi powinniście się rozglądać.

1 - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Zainteresujcie się przede wszystkim - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zainteresujcie się przede wszystkim:

1) Beczkami i dużymi pojemnikami do składowania trucizny - Możecie je niszczyć ostrzeliwując je z dowolnej broni lub pomagając sobie materiałami wybuchowymi.

2) Samolotami i ciężarówkami powiązanymi z produkcją trucizny - Także i w tym przypadku idealnie sprawdzą się ładunki wybuchowe lub np - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

2) Samolotami i ciężarówkami powiązanymi z produkcją trucizny - Także i w tym przypadku idealnie sprawdzą się ładunki wybuchowe lub np. supremo Exterminador.

Sabotaże możecie starać się przynajmniej w pewnym zakresie wykonywać po atakach z ukrycia, ale w takiej sytuacji powinniście pozbyć się wcześniej po cichu okolicznych wrogów i szybko oddalić się od każdego miejsca, w którym doszło do eksplozji zbiornika czy pojazdu - Far Cry 6: Oczyszczanie powietrza (Clear the Air) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Sabotaże możecie starać się przynajmniej w pewnym zakresie wykonywać po atakach z ukrycia, ale w takiej sytuacji powinniście pozbyć się wcześniej po cichu okolicznych wrogów i szybko oddalić się od każdego miejsca, w którym doszło do eksplozji zbiornika czy pojazdu.

Jeśli świadomie przystąpicie do dobrowolnych walk, to spodziewajcie się pojawiania posiłków. Nad okolicą może też zacząć latać jakiś helikopter, który dobrze byłoby zestrzelić (dobra broń lub stacjonarne działka z okolicy) lub sabotować (impuls IEM wysłany przez supremo Volta - więcej o nim na stronie z opisie przejścia zadania Przewaga).

Opisywana operacja automatycznie zakończy się po zapełnieniu paska zniszczeń w 100 procentach.