Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Pod ścianą (Against the Wall) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Pod ścianą. Dowiecie się gdzie można spotkać się z Clarą i otrzymać El Regalo De Clara.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Pod ścianą (Against the Wall) - to jedna z głównych misji powiązanych z regionem Esperanza (stolica Yary). Nasza solucja podpowiada m.in. kiedy może dojść do spotkania z Clarą, jak dotrzeć do sierocińca w Esperanzie i jak odebrać pistolet El Regalo De Clara.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Pod ścianą (Against the Wall) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Unikalny pistolet El Regalo De Clara - strzela on amunicją przebijającą pancerze, a także ma większy magazynek i może przyczyniać się do szybszego odnawiania suprema.

Spotkanie się z Clarą (Meet Clara)

Szansa do zaliczenia tej krótkiej operacji pojawi się po tym jak dostatecznie awansujecie w głównej fabule gry - Far Cry 6: Pod ścianą (Against the Wall) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Szansa do zaliczenia tej krótkiej operacji pojawi się po tym jak dostatecznie awansujecie w głównej fabule gry. Dowiecie się o możliwości spotkania z Clarą w południowej części miasta Esperanza - miejsce to zaznaczyliśmy na dołączonym obrazku.

Celem podróży jest konkretnie sierociniec Esperanza School for the Lost - Far Cry 6: Pod ścianą (Against the Wall) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Celem podróży jest konkretnie sierociniec Esperanza School for the Lost. Nie musicie obawiać się żadnych walk w tej lokacji, ale w drodze do Esperanzy możecie natrafić m.in. na wrogie posterunki wymagające przejęcia lub ominięcia. Dodatkowo na ulicach miasta jest dużo wojska i trzeba się starać jeśli unikać niechcianych konfrontacji. Prostym rozwiązaniem może być używanie szybkiego pojazdu.

Znajdźcie pokazane na obrazku schody prowadzące na górny poziom budynku sierocińca. Załączy się tam cut-scenka ze spotkania z Clarą, od której otrzymacie pamiątkową broń. Zaliczycie w ten sposób tę bardzo krótką operację.