Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia Yarańskiej opowieści Terapia wstrząsowa z zaliczenia wszystkich 5 prób doktora Yanny’ego Dabolosa.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. gdzie przebywa Yanny Dabolos oraz jak zaliczyć wszystkich 5 wyzwań doktora (łowienie ryb, karmienie pelikanów, medytacja w orlim gnieździe, latanie, egzekucje przeciwników).

Odblokowanie misji

Zleceniodawcą tego pobocznego zadania jest doktor Yanny Dabolos, którego możecie znaleźć w Cape Santa Maria w podregionie Cruz Del Salvador w Valle De Oro - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zleceniodawcą tego pobocznego zadania jest doktor Yanny Dabolos, którego możecie znaleźć w Cape Santa Maria w podregionie Cruz Del Salvador w Valle De Oro. Miejsce rozpoczęcia questu pokazuje powyższy obrazek i doktora Dabolosa spotkacie stojącego przy barze.

Krok 1: Złowienie ryb (Step 1: Cast your line)

Od doktora Yannyego Dabolosa otrzymacie szereg wyzwań i musicie zajmować się nimi w ustalonej kolejności - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od doktora Yanny'ego Dabolosa otrzymacie szereg wyzwań i musicie zajmować się nimi w ustalonej kolejności.

Pierwsze wyzwanie dotyczy użycia wędki do złowienia 3 ryb. Macie pełną dowolność wyboru miejsca skorzystania z wędki (nie musi to być łowisko ze specjalną ikoną na mapie świata) oraz gatunków ryb do złowienia.

Jeśli szukacie dodatkowych informacji na temat wędkowania w grze, to zajrzyjcie na osobną stronę poradnika - Polowania na zwierzęta i łowienie ryb.

Krok 2: Nakarmienie pelikanów (Step 2: Feed the pelicans)

W ramach drugiego wyzwania musicie nakarmić złowionymi rybami 3 pelikany - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W ramach drugiego wyzwania musicie nakarmić złowionymi rybami 3 pelikany. Zadanie to może wydawać się początkowo trudne, bo gra nie zaznaczy żadnej lokacji z pelikanami.

Musicie podróżować wzdłuż linii brzegowej i liczyć na losowe spotkanie. Możecie podejmować próby np. w pobliżu baru, w którym przebywa Yanny.

Unikajcie oczywiście atakowania pelikanów i ignorujcie też pelikany, które pływają na wodzie - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Unikajcie oczywiście atakowania pelikanów i ignorujcie też pelikany, które pływają na wodzie. Rozglądajcie się za nimi tylko na brzegu.

Po zauważeniu jednego lub kilku pelikanów podejdźcie do nich. Powinna zawsze pojawić się opcja interakcji (przytrzymanie wskazanego przycisku) pozwalająca na nakarmienie pelikana.

Krok 3: Medytacja w orlim gnieździe (Step 3: Meditate at the eagle's nest)

Gra tym razem zaznaczy lokalizację orlego gniazda na mapie świata - jest to jedna z gór z podregionu Noventarmas - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Gra tym razem zaznaczy lokalizację orlego gniazda na mapie świata - jest to jedna z gór z podregionu Noventarmas.

Po zbliżeniu się do gniazda zacznijcie ostrożnie przechodzić po kolejnych półkach i deskach. Szukajcie też okazji do wspinania się na wyżej położone półki np. poprzez doskakiwanie do nich czy używanie lian.

Kucnijcie w orlim gnieździe - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kucnijcie w orlim gnieździe. Musicie unikać ruszania się przez 30 sekund.

Krok 4: Spędzenie czasu w powietrzu (Step 4: Get some air time)

Czwarte wyzwanie wymusza żeby spędzić co najmniej 20 sekund w powietrzu - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Czwarte wyzwanie wymusza żeby spędzić co najmniej 20 sekund w powietrzu. Jest to bardzo proste do osiągnięcia, bo wystarczy odbić się od orlego gniazda, a następnie aktywować kombinezon do szybowania (wingsuit). Alternatywnie możecie też wspomóc się spadochronem, choć wtedy istnieje ryzyko, że możecie wylądować zanim minie 20 sekund i będziecie musieli ponowić próbę.

Krok 5: Przebaczenie przeciwnikom (Step 5: Forgive your enemies)

W ramach piątego wyzwania musicie przebaczać przeciwnikom poprzez wykonywanie na nich cichych egzekucji i należy w ten sposób pozbyć się 3 dowolnych wrogów - Far Cry 6: Terapia wstrząsowa (Shock Therapy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W ramach piątego wyzwania musicie "przebaczać" przeciwnikom poprzez wykonywanie na nich cichych egzekucji i należy w ten sposób pozbyć się 3 dowolnych wrogów.

Wyzwanie to oferuje pełną dowolność przy wyborze typów przeciwników i miejsca ataku - możecie np. odwiedzić jedną z wrogich baz lub polować na pojedynczych przeciwników podczas podróżowania po świecie gry. Zakradajcie się do nich od tyłu żeby móc aktywować egzekucje z użyciem broni białej.

Po ukończeniu ostatniego wyzwania powróćcie do doktora Dabolosa żeby porozmawiać z nim i zaliczyć poboczną misję.