Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: To nie są zakłócenia (We're Unjammin) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji To nie są zakłócenia. Dowiecie się gdzie znaleźć wszystkich 11 zakłócaczy w La Joya.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej To nie są zakłócenia (We're Unjammin') - to poboczna misja z regionu El Este. Nasza solucja wyjaśnia m.in. gdzie znaleźć i jak sabotować wszystkich 11 zakłócaczy znajdujących się w podregionie La Joya w El Este.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Proch strzelniczy (Gunpowder) x1.

Odblokowanie misji

Do odblokowania tego pobocznego zadania dojdzie podczas zaliczania operacji (głównej misji) zatytułowanej Pułapka na turystów - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do odblokowania tego pobocznego zadania dojdzie podczas zaliczania operacji (głównej misji) zatytułowanej Pułapka na turystów. W ramach wspomnianego questu będziecie musieli sabotować jeden z zakłócaczy z regionu El Este.

Po udanym sabotażu (dotarcie do czerwonej skrzynki na szczycie urządzenia) dowiecie się o kolejnych 10 zakłócaczach do odnalezienia i sabotowania. Poniżej znajdziecie informacje na temat ich lokalizacji oraz sposobów sabotowania bardziej problematycznych zakłócaczy.

Mapa zakłócaczy McKay'a

W opisie zadania w dzienniku macie podanych 11 zakłócaczy do sabotowania, ale zakłócacz z punktu 1 na mapie musieliście już obowiązkowo sabotować w ramach operacji Pułapka na turystów - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W opisie zadania w dzienniku macie podanych 11 zakłócaczy do sabotowania, ale zakłócacz z punktu 1 na mapie musieliście już obowiązkowo sabotować w ramach operacji Pułapka na turystów. Należy więc zająć się 10 pozostałymi zakłócaczami z podregionu La Joya w El Este. Możecie je odnajdywać w dowolnej kolejności.

Gra początkowo nie będzie pokazywała Wam lokalizacji zakłócaczy i będą one oznaczane dopiero gdy się do nich wyraźnie zbliżycie. Sytuacja zmieni się po tym jak sabotujecie w sumie 7 zakłócaczy - ostatnie 4 zostaną wtedy wykryte i zaznaczone po to żeby łatwiej do nich dotrzeć i ukończyć opisywany quest.

Wyłączenie wszystkich zakłócaczy fal McKay'a (Disable all the McKay wave jummers)

Poniżej opisaliśmy kilka problematycznych zakłócaczy - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Poniżej opisaliśmy kilka problematycznych zakłócaczy. W przypadku większości z nich schemat jest identyczny - wdrapanie się po drabinie / pudłach do czerwonej skrzynki zakłócacza i sabotowanie jej.

W pobliżu zakłócacza z punktu 3 na mapie nie ma żadnych drabin ani innych obiektów, na które można byłoby się wspiąć. Musicie dotrzeć na pobliskie wzgórze z powyższego obrazka. Odbijcie się od krawędzi, szybko użyjcie kombinezonu do szybowania (wingsuit) i następnie przełączcie się na spadochron. Dokładnie szybujcie żeby wylądować na małym dachu zakłócacza.

Zakłócacz z punktu 5 na mapie jest na terenie wrogiej bazy i nie musicie pozbywać się wszystkich żołnierzy z tej lokacji - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zakłócacz z punktu 5 na mapie jest na terenie wrogiej bazy i nie musicie pozbywać się wszystkich żołnierzy z tej lokacji. Do zakłócacza możecie też spróbować zakraść się od strony wody.

Do zakłócacza z punktu 6 na mapie możecie dotrzeć najpierw wspinając się na dach sąsiedniego budynku i następnie wykonując zjazd na linie - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zakłócacza z punktu 6 na mapie możecie dotrzeć najpierw wspinając się na dach sąsiedniego budynku i następnie wykonując zjazd na linie.

W przypadku zakłócaczy z punktów 7 i 8 na mapie musicie ustawić się w takiej pozycji pod górnym balkonikiem żeby możliwe było złapanie się zaczepu z użyciem zestawu wspinaczkowego (przykład na obrazku) - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W przypadku zakłócaczy z punktów 7 i 8 na mapie musicie ustawić się w takiej pozycji pod górnym balkonikiem żeby możliwe było złapanie się zaczepu z użyciem zestawu wspinaczkowego (przykład na obrazku).

Zakłócacz z punktu 10 na mapie wymaga żeby doskoczyć do niego z sąsiedniego kontenera (miejsce skoku pokazaliśmy na obrazku) - Far Cry 6: To nie są zakłócenia (Were Unjammin) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zakłócacz z punktu 10 na mapie wymaga żeby doskoczyć do niego z sąsiedniego kontenera (miejsce skoku pokazaliśmy na obrazku).

Sabotowanie wszystkich zakłócaczy zakończy automatycznie poboczny quest.