Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Drugi syn. Dowiecie się jak ukraść ciężarówkę Paria i uwolnić Miguela z więzienia.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Drugi syn (Second Son) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja informuje m.in. jak doprowadzić do kradzieży ciężarówki wojskowej Paria, jak przedostać się do więzienia, jak otworzyć celę Miguela i jak bezpiecznie uciec z Miguelem z wrogiej lokacji.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Rosnąć w siłę.

Kradzież ciężarówki wojskowej Paria (Steal a military Paria truck)

Zadaniem tym możecie zająć się po ukończeniu operacji Oczyszczanie powietrza w regionie Madrugada - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zadaniem tym możecie zająć się po ukończeniu operacji Oczyszczanie powietrza w regionie Madrugada. Musicie ponownie odwiedzić lokalny obóz rebeliantów - Farmę Montero. Spotkajcie się z Carlosem Montero żeby otrzymać zlecenie uratowania więzionego Miguela.

Pierwsze zadanie nie posiada znacznika cela podróży, gdyż możecie ukraść dowolną ciężarówkę spośród podróżujących po regionie Costa Del Mar. Otrzymacie od Carlosa zdjęcie z podpowiedzią jak wyglądają ciężarówki Paria - rozpoznacie je po czerwonym kolorze paki.

Wsiądźcie do dowolnego samochodu i zacznij podróżować głównymi asfaltowymi drogami z okolicy - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wsiądźcie do dowolnego samochodu i zacznij podróżować głównymi asfaltowymi drogami z okolicy. Jeśli natraficie na zaparkowaną ciężarówkę Paria, to możecie od razu podjąć próbę zajęcia miejsca w jej kabinie.

Bardziej prawdopodobny jest wariant, że natraficie na jedną z ciężarówek znajdujących się w ruchu i jeżdżących po okolicy - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Bardziej prawdopodobny jest wariant, że natraficie na jedną z ciężarówek znajdujących się w ruchu i jeżdżących po okolicy.

1 - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
W celu dokonania kradzieży zrównajcie się z jadącą ciężarówką i zaczekajcie na pojawienie się ikony oznaczającej możliwość wyrzucenia kierowcy z kabiny (Hijack) - odpala się ją wciskając prawą gałkę analogową - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W celu dokonania kradzieży zrównajcie się z jadącą ciężarówką i zaczekajcie na pojawienie się ikony oznaczającej możliwość wyrzucenia kierowcy z kabiny (Hijack) - odpala się ją wciskając prawą gałkę analogową.

Jeśli ciężarówce towarzyszyły inne wrogie pojazdy, to możecie spróbować je zgubić, bądź też wyjść na chwilę z nowo pozyskanej maszyny i zastrzelić wrogów. Starajcie się jednak nie rozpoczynać żadnego dużego pościgu.

Dostarczenie ciężarówki Paria do Carlosa (Deliver the Paria truck to Carlos)

Z nowo pozyskaną ciężarówką musicie dotrzeć na wskazaną na mapie stację benzynową - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z nowo pozyskaną ciężarówką musicie dotrzeć na wskazaną na mapie stację benzynową. Jeśli po drodze ciężarówka zostanie mocno uszkodzona, to rozważcie użycie narzędzia naprawczego żeby przywrócić ją do pełni sprawności.

Wjedźcie ciężarówką do dużego garażu i obejrzyjcie cut-scenkę. Musicie teraz odczekać w tylnym przedziale, aż dotrzecie ciężarówką do więzienia.

Uratowanie Miguela z więzienia (Rescue Miguel from the prison)

Po odzyskaniu kontroli nad główną postacią znajdziecie się na terenie więzienia w dawnej szkole (Gabriel Castillo Public School) - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po odzyskaniu kontroli nad główną postacią znajdziecie się na terenie więzienia w dawnej szkole (Gabriel Castillo Public School).

Skradanie się w tej lokacji nie jest obowiązkowe, ale rekomendowane, gdyż możliwe jest oswobodzenie Miguela bez wszczynania alarmu. Jeśli zamierzacie działać z ukrycia, to wykonajcie na początek szybki zwiad żeby zlokalizować alarm, kamery ochrony i wszystkich potencjalnie problematycznych przeciwników.

Polecamy skradać się na obrzeżach więzienia po to żeby trzymać się z dala od pola widzenia większości napotykanych przeciwników - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Polecamy skradać się na obrzeżach więzienia po to żeby trzymać się z dala od pola widzenia większości napotykanych przeciwników. Po drodze miniecie celę Miguela, ale nie możecie go uratować bez klucza.

Kierujcie się w stronę głównego budynku więzienia. W jednym z pomieszczeń przebywa oficer i obok niego na stole znajdziecie klucz.

Z kluczem skierujcie się do pokazanego na obrazku budynku - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z kluczem skierujcie się do pokazanego na obrazku budynku. W pobliżu celi nie powinniście spotkać żadnych przeciwników. Użyjcie klucza żeby otworzyć celę Miguela - rozpoznacie ją po czerwonym kolorze zamka.

Ucieczka z Miguelem (Escape with Miguel)

W trakcie ucieczki nie możecie zbytnio oddalić się od Miguela, ale na szczęście mężczyzna będzie sobie sam dobrze radził - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W trakcie ucieczki nie możecie zbytnio oddalić się od Miguela, ale na szczęście mężczyzna będzie sobie sam dobrze radził.

Nie musicie pozbywać się pozostałych wrogów z okolicy, ale rozprawcie się z tymi, którzy pojawią się w drodze na główny dziedziniec więzienia. Wsiądźcie do nieużywanego jeepa i zaczekajcie, aż Miguel również wsiądzie do auta.

Wyruszcie w stronę głównej bramy więzienia - zderzenie się z nią doprowadzi do jej zniszczenia - Far Cry 6: Drugi syn (Second Son) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wyruszcie w stronę głównej bramy więzienia - zderzenie się z nią doprowadzi do jej zniszczenia. Nie zatrzymujcie się, tylko rozpocznijcie długi przejazd do miejsca spotkania z Carlosem. Załączy się filmik przerywnikowy z przywitania Miguela w obozie rebeliantów, który zakończy tę misję.