Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Skrzydłowy. Dowiecie się jak ochraniać Chicharrona w lokacji z pomnikiem.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Skrzydłowy (Wingman) - to poboczna misja z regionu El Este. Poniższa solucja wyjaśnia m.in. jak ochraniać Chicharrona w trakcie niszczenia pomnika, jak zniszczyć wrogi śmigłowiec oraz jak przyłączyć koguta w roli peta (Amigos).

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Chicharron - to imię koguta, który stanie się Waszym nowym Amigo, czyli petem / zaprzyjaźnionym zwierzakiem. Można mu wydawać polecenia atakowania przeciwników. Kogut może też wpadać w szał bitewny, w którym sprawniej radzi sobie z eliminowaniem wrogów.

Porozmawianie z Reinaldo (Talk to Reinaldo)

To finałowy quest powiązany z kogutem Chicharronem i przystąpienie do niego pozwoli Wam przyłączyć go w roli peta - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To finałowy quest powiązany z kogutem Chicharronem i przystąpienie do niego pozwoli Wam przyłączyć go w roli peta. Opisywaną misją będziecie mogli zająć się od razu po ukończeniu Yarańskiej opowieści Porządek dziobania. Pogadajcie z Reinaldo w miejscu, w którym skończył się poprzedni quest.

Zanim przystąpicie do tego zadania upewnijcie się, że macie na wyposażeniu jakąś wyrzutnię rakiet lub supremo Volta. Oba te elementy wyposażenia pomogą Wam bardzo w przetrwaniu finałowej bitwy.

Ochranianie Chicharrona (Protect Chicharron)

Po raz trzeci w ramach linii fabularnej Chicharrona otrzymacie cel misji dotyczący ochraniania koguta i unikania doprowadzenia do sytuacji, w której jego pasek zdrowia spadnie do 0% (jest on widoczny w lewym górnym rogu ekranu) - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po raz trzeci w ramach linii fabularnej Chicharrona otrzymacie cel misji dotyczący ochraniania koguta i unikania doprowadzenia do sytuacji, w której jego pasek zdrowia spadnie do 0% (jest on widoczny w lewym górnym rogu ekranu).

Wyruszcie śladem koguta i tradycyjnie bądźcie gotowi do rozprawiania się po drodze z pojedynczymi przeciwnikami, których to sam kogut jako pierwszy zaatakuje.

2 - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Dotrzecie do lokacji z pomnikiem (Naval Service Monument) - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dotrzecie do lokacji z pomnikiem (Naval Service Monument). Chicharron przystąpi do jego niszczenia, zaś Waszym zadaniem stanie się ochranianie go. Początkowa część walk nie jest trudna, ale wkrótce nad okolicą powinien pojawić się wrogi śmigłowiec. Możecie:

  1. Użyć wyrzutni rakiet lub suprema Volta (ładunek EMP).
  2. Rozejrzeć się szybko w okolicy za zaparkowanym wrogim pojazdem i skorzystać z jego działka.

W obu przypadkach doprowadźcie do jak najszybszego pozbycia się śmigłowca.

Zabezpieczenie okolicy (Secure the area)

Jeśli Chicharron zdąży zniszczyć pomnik przed zakończeniem walk, to otrzymacie cel rozprawienia się z pozostałymi okolicznymi przeciwnikami - Far Cry 6: Skrzydłowy (Wingman) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Jeśli Chicharron zdąży zniszczyć pomnik przed zakończeniem walk, to otrzymacie cel rozprawienia się z pozostałymi okolicznymi przeciwnikami. Zaliczenie tej misji załączy cut-scenkę i przyłączycie Chicharrona jako peta (Amigo).