Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Interwencja. Dowiecie się jak zbadać El Ranco Bicho, rodeo i placówkę Sol De Pina.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Interwencja (Intervention) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. gdzie odnajdywać ślady w lokacjach El Rancho Bicho, Lezcano Rodeo & Auction oraz Sol De Pina Processing Facility, a także jak dotrzeć do Bicho w willi Bembe.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Chirurgiczna ewakuacja.

Przeszukanie El Rancho Bicho (Search El Rancho Bicho)

1 - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Operację tę możecie rozpocząć po ukończeniu głównego zadania Zguba i znalazca - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operację tę możecie rozpocząć po ukończeniu głównego zadania Zguba i znalazca. Zacznijcie od porozmawiania z Paolo przed kliniką doktora Matiasa, w której zakończył się poprzedni quest.

El Rancho Bicho to małe gospodarstwo, w którym musicie znaleźć 2 ślady. Będą to:

  1. Naderwany list (Letter Torn in Half) przyczepiony do ściany w budynku z obrazka 1.
  2. Druga połowa listu (Second Half of a Letter) leżąca na biurku na tyłach budynku z obrazka 2.

Otrzymacie namiary na 2 nowe lokacje do zbadania.

Przeszukanie Lezcano Rodeo & Auction (Search Lezcano Rodeo & Auction)

Ten cel misji dotyczy sprawdzenia dużej zagrody gdzie odbywają się pokazy rodeo - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ten cel misji dotyczy sprawdzenia dużej zagrody gdzie odbywają się pokazy rodeo. Zwróćcie tu uwagę na biegające byki. Dobrze byłoby zaatakować je i zabić (z dużej odległości i/lub z użyciem ciężkiej broni) po to żeby móc później spokojnie rozejrzeć się po okolicy. Liczcie się z tym, że byki mogą rozbić zagrodę. Unikajcie staranowania przez byka, bo może to oznaczać odniesienie bardzo poważnych obrażeń.

Pozbycie się byków było ważnym krokiem, bo pozwoli to Wam bezpiecznie wejść na ogrodzony teren i odszukać zwłoki - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Pozbycie się byków było ważnym krokiem, bo pozwoli to Wam bezpiecznie wejść na ogrodzony teren i odszukać zwłoki. Przy jednym z ciał leży dokument (Short-Written Instructions).

Przeszukanie Sol De Pina Processing Facility (Search Sol De Pina Processing Facility)

Do zbadania jest placówka BioVida i do środka możecie dostać się np - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zbadania jest placówka BioVida i do środka możecie dostać się np. wybierając główną bramę, przy czym w tym przypadku wyeliminujcie najpierw co najmniej 1 przeciwnika pilnującego wejścia z górnych balkoników.

W trakcie eksploracji samej placówki skradanie się nie będzie wymagane, aczkolwiek w przypadku wszczęcia alarmu należy się oczywiście spodziewać przybycia posiłków.

We wrogiej lokacji spotkacie co najmniej 2 cywilów do uratowania i ważniejszy jest ten z powyższego obrazka, który powinien przebywać na piętrze jednego z budynków - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

We wrogiej lokacji spotkacie co najmniej 2 cywilów do uratowania i ważniejszy jest ten z powyższego obrazka, który powinien przebywać na piętrze jednego z budynków. Jest to Henrique, którego Wasza postać automatycznie przepyta.

Dotarcie do Bicho (Get to Bicho)

Waszym nowym celem podróży będzie willa Bembe - Far Cry 6: Interwencja (Intervention) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Waszym nowym celem podróży będzie willa Bembe. W lokacji tej nie trzeba w ogóle skradać się. Dotrzyjcie po prostu do oznaczonych drzwi domku w górach. Po wejściu do środka załączy się scenka przerywnikowa i operacja dobiegnie końca.