Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Śmierć z przestworzy - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Śmierć z przestworzy – zabicie żołnierza będąc co najmniej 50 metrów nad nim.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Śmierć z przestworzy (Death from Above). Trofeum to przyzawane jest za zlikwidowanie wrogiego żołnierza, znajdując się co najmniej 50 metrów nad jego głową.

Przygotowania do zdobycia trofeum

Trofeum to można zdobyć na kilka różnych sposobów, przy czym nasza technika zakłada użycie wyrzutni rakiet podczas opadania na spadochronie - Far Cry 6: Trofeum Śmierć z przestworzy - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Trofeum to można zdobyć na kilka różnych sposobów, przy czym nasza technika zakłada użycie wyrzutni rakiet podczas opadania na spadochronie.

Zaopatrzcie się w dowolną wyrzutnię - przykładowe okoliczności pozyskania jednej z tych broni opisaliśmy na stronie Wyrzutnia rakiet - jak zdobyć?.

Proponujemy zaopatrzyć się również w kombinezon do szybowania - wingsuit - Far Cry 6: Trofeum Śmierć z przestworzy - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Proponujemy zaopatrzyć się również w kombinezon do szybowania - wingsuit. Umożliwi to Wam łatwe znalezienie się w powietrzu dzięki przeniesieniu się do jakiejś lokacji poprzez zrzut z powietrza (Air Drop). Informację jak zdobyć kombinezon znajdziecie na stronie Wingsuit - jak odblokować?.

Zabicie żołnierza z powietrza

Wybierzcie dowolną wrogą lokację z mapy świata i zacznijcie nad nią szybować mając rozwinięty spadochron - Far Cry 6: Trofeum Śmierć z przestworzy - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wybierzcie dowolną wrogą lokację z mapy świata i zacznijcie nad nią szybować mając rozwinięty spadochron. Wyjmijcie z inwentarza smartfon i wykonajcie zwiad z powietrza. Postarajcie się zlokalizować i oznaczyć co najmniej 1 wrogiego żołnierza.

Dzięki otagowaniu żołnierza możecie z dużą precyzją oddawać w jego stronę strzały z wyrzutni rakiet - Far Cry 6: Trofeum Śmierć z przestworzy - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dzięki otagowaniu żołnierza możecie z dużą precyzją oddawać w jego stronę strzały z wyrzutni rakiet. Jedna z wystrzelonych rakiet powinna trafić przeciwnika i nagrodzone zostanie to osiągnięciem. Strzelajcie oczywiście z odpowiednio dużej wysokości, aczkolwiek dzięki oznaczeniu przeciwnika będzie też wyświetlana orientacyjna odległość od niego.