Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Guapo - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta Guapo. Dowiecie się jak odblokować krokodyla oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo Guapo. Wyjaśniamy kiedy krokodyl może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają Guapo na tle innych petów.

Odblokowanie krokodyla jako peta

Guapo będzie Waszym pierwszym petem w grze i automatycznie dołączy do bohatera na bardzo wczesnym stadium kampanii - Far Cry 6: Guapo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Guapo będzie Waszym pierwszym petem w grze i automatycznie dołączy do bohatera na bardzo wczesnym stadium kampanii.

Guapo to imię krokodyla oswojonego przez Juana Corteza, którego spotkacie w trakcie zaliczania operacji Jedyny taki Juan na "startowej" wyspie Isla Santuario. Mężczyzna będzie początkowo przebywał w barze w wiosce Armonia.

Tuż po spotkaniu się z Juanem będziecie musieli rozegrać bitwę na plaży z wrogo nastawionymi żołnierzami - Far Cry 6: Guapo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Tuż po spotkaniu się z Juanem będziecie musieli rozegrać bitwę na plaży z wrogo nastawionymi żołnierzami. Po jej zaliczeniu Guapo oficjalnie stanie się pierwszym Amigo i będzie mógł z Wami dalej podróżować.

Wspólne podróżowanie z Amigo Guapo

1 - Far Cry 6: Guapo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Guapo to amigo bojowy, tak więc idealnie sprawdza się do atakowania przeciwników - Far Cry 6: Guapo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Guapo to amigo bojowy, tak więc idealnie sprawdza się do atakowania przeciwników. Co ciekawe krokodyl jest w stanie zbliżyć się do wrogów bez przedwczesnego alarmowania ich, zwiększając dzięki temu szansę udanego ataku.

Unikalne zdolności Guapo to:

  1. Regeneracja ciała (Body Regulation) - Wyzwanie wymusza żeby Guapo samodzielnie wyleczył się 5 razy - po prostu nie pomagajcie mu w tym. Zdolność pozwala krokodylowi samodzielnie leczyć się w trakcie walk.
  2. Osaczona bestia (Cornered Beast) - Wyzwanie wymusza żeby Guapo odzyskał w sumie 3000 punktów zdrowia w trakcie walk - wskazujcie mu cele nawet jeśli wiąże się to z ryzykiem wykrycia. Zdolność zwiększa wytrzymałość krokodyla na ataki gdy ma mniej niż 50% paska zdrowia
  3. Gadzi metabolizm (Reptile Metabolism) - Wyzwanie wymusza żeby Guapo zabił 50 celów i niekoniecznie muszą to być wrodzy żołnierze. Zdolność pozwala Guapo na wskrzeszenie się z niemal pełnym paskiem zdrowia.