Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Chorizo - Amigo Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 zawiera opis Amigo-Peta Chorizo. Dowiecie się jak odblokować jamnika oraz jakie posiada unikalne cechy.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdziecie najważniejsze informacje na temat peta-Amigo Chorizo. Wyjaśniamy kiedy jamnik może zacząć podróżować z główną postacią, a także jakie unikalne cechy wyróżniają Chorizo na tle innych petów.

Odblokowanie jamnika jako peta

Chorizo to imię niepełnosprawnego jamnika, który domyślnie jest zwierzakiem należącym do Phillyego - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Chorizo to imię niepełnosprawnego jamnika, który domyślnie jest zwierzakiem należącym do Philly'ego. Z postacią tą spotkacie się w ramach głównej fabuły, a konkretnie podczas zaliczania operacji Poznajcie państwa Monteros zakładającej odwiedzenie po raz pierwszy regionu Madrugada celem zrekrutowania członków rodziny Monteros jako potencjalnych sojuszników.

Po ukończeniu wspomnianej operacji dostępna stanie się misja Kto jest dobrym pieskiem - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po ukończeniu wspomnianej operacji dostępna stanie się misja Kto jest dobrym pieskiem?. W ramach rozgrywania jej musicie wejść w interakcję z jamnikiem w obozie na Farmie Montero i następnie zająć się dostarczeniem Chorizo krokodylego mięsa - jego ulubionego przysmaku.

Następna misja załączy się od razu po przyniesieniu mięsa krokodyla i będzie to Aport - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Następna misja załączy się od razu po przyniesieniu mięsa krokodyla i będzie to Aport. Jest to krótki quest z podążania za Chorizo po bazie partyzantów. Poznacie przy okazji w jaki sposób pet może wynajdywać wartościowy loot.

W momencie ukończenia misji Aport jamnik stanie się Waszym Amigo i od tego momentu będzie dostępny do wyboru w menu petów - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

W momencie ukończenia misji Aport jamnik stanie się Waszym Amigo i od tego momentu będzie dostępny do wyboru w menu petów.

Wspólne podróżowanie z Amigo Chorizo

1 - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry
Chorizo to amigo skradania się - Far Cry 6: Chorizo - Amigo - Far Cry 6 - poradnik do gry

Chorizo to amigo skradania się. Jest on w stanie przystępować do walk, ale nie będzie sobie w nich tak dobrze radził jak krokodyl czy kogut. Domyślnym "zastosowaniem" dla jamnika jest możliwość odwracania uwagi przeciwników, do których go wysłaliście, przy czym działa to wyłącznie jeśli aktualnie nie są toczone żadne walki. Dzięki zdezorientowaniu przeciwnika możecie go łatwiej zaatakować z zaskoczenia lub po prostu wykorzystać okazję do ominięcia go.

Unikalne zdolności Chorizo to:

  1. Ogar (Bloodhound) - Wyzwanie wymusza żeby Chorizo odwrócił uwagę 10 różnych przeciwników - wysyłajcie go do namierzonych wrogów. Dzięki odblokowanej zdolności jamnik będzie oznaczał materiały do craftingu odnajdywane w okolicy.
  2. Tak, możesz (Yes, You Can) - Wyzwanie wymusza żeby Chorizo oznaczył 36 pojemników z lootem - starajcie się unikać tagowania ich we własnym zakresie. Zdolność pozwala na odnawianie części paska zdrowia przez bohatera za każdym razem gdy pogłaszcze Chorizo.
  3. Wyostrzone zmysły (Keen Senses) - Wyzwanie wymusza żeby doszło 50 razy do regeneracji zdrowia z udziałem Chorizo. Odblokowana zdolność pozwala Chorizo na wykopywanie co jakiś czas surowców z ziemi.