Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Przewaga. Dowiecie się na jakich zasadach kupować nowy unikalny sprzęt u Juana.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Przewaga (Supremacy) - to poboczna misja z lokacji Wyspa Libertad (Libertad Island). Nasza solucja objaśnia m.in. kiedy można spotkać się z Juanem na wyspie, jakie unikalne towary znajdują się w ofercie jego sklepu i jaka waluta używana jest do ich zakupu.

Nagrody za ukończenie misji

To ważna misja pod kątem odblokowywania nowego unikalnego ekwipunku, gdyż będziecie mogli wymieniać zubożony uran żeby dodawać do swojego wyposażenia:

  1. nowe warianty Supremów (plecaków z unikalnymi atakami),
  2. nowe odmiany broni palnej Zrób to sam (Resolver Weapons).

Odblokowanie misji

Momentu odblokowania tego zadania nie możecie przegapić, gdyż zostanie ono automatycznie dodane do dziennika podczas zaliczania głównej misji Partyzantka, czyli po zaliczeniu prologu kampanii na wyspie Isla Santuario i dotarciu po raz pierwszy na wyspę Libertad będącą główną kryjówką partyzantów - Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Momentu odblokowania tego zadania nie możecie przegapić, gdyż zostanie ono automatycznie dodane do dziennika podczas zaliczania głównej misji Partyzantka, czyli po zaliczeniu prologu kampanii na wyspie Isla Santuario i dotarciu po raz pierwszy na wyspę Libertad będącą główną kryjówką partyzantów.

Pierwszy krok do wykonania w ramach misji Partyzantka to spotkanie się z Juanem, którego znajdziecie w Sztabie Libertad, w jednym z budynków na wyspie.

Sprawdzenie oferty sklepu Juana (Check what Juan has in store)

Sklep Bronie Juana (Juans Weapons) znajduje się za jego plecami, również wewnątrz bunkra - Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Sklep Bronie Juana (Juan's Weapons) znajduje się za jego plecami, również wewnątrz bunkra. Możecie u niego kupować dwa główne rodzaje przedmiotów:

  1. Nowe Suprema - Są to dla przypomnienia swego rodzaju plecaki i każdy z nich pozwala na aktywowanie jednego specjalnego ataku. Do posiadanych supremów możecie ponadto przyczepiać odblokowane gadżety, a także je dalej ulepszać.
  2. Bronie Zrób to sam - Są to całkowicie unikalne warianty broni, które mogą wyróżniać się nie tylko wyglądem, ale również nietypowym działaniem.

Uwaga - Nie wszystkie rzeczy do zakupienia pojawią się od razu w ofercie Juana. Niektóre zostaną dodane do sklepu w dalszej fazie kampanii, po tym jak awansujecie do wyższych rang.

Do zakupów nie używa się Pesos, tylko zubożonego uranu - Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do zakupów nie używa się Pesos, tylko zubożonego uranu. Dla przypomnienia jest to rzadki surowiec, który możecie odnajdywać w dużych pojemnikach w większych wrogich placówkach wojskowych.

1 - Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Opisywany quest dobiegnie końca w momencie zakupienia wszystkich przedmiotów z oferty Juana i skompletowanie wymaganej ilości uranu zajmie Wam co najmniej kilkanaście godzin - Far Cry 6: Przewaga (Supremacy) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywany quest dobiegnie końca w momencie zakupienia wszystkich przedmiotów z oferty Juana i skompletowanie wymaganej ilości uranu zajmie Wam co najmniej kilkanaście godzin. Priorytetowo radzimy potraktować zakupienie:

  1. Suprema Volta - Pozwala ono na zdetonowanie ładunku IEM (EMP). Impuls elektromagnetyczny jest w stanie sabotować wszystkie okoliczne maszyny i urządzenia. Posiadanie tego plecaka najbardziej docenicie w tych sytuacjach, w których walczy się z wrogimi czołgami oraz helikopterami.
  2. Broni Pyrotechno - Strzela ona fajerwerkami, które mogą jednak eksplodować i w rezultacie jej działanie podobne jest do wyrzutni. Może ona Wam zastępować jedną z "prawdziwych" wyrzutni zanim zdołacie którąś z nich pozyskać dzięki eksploracji świata gry.