Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Opis przejścia - wprowadzenie Far Cry 6 poradnik, solucja

Niniejszy poradnik - solucja do gry Far Cry 6 zawiera kompletny opis przejścia wszystkich zadań gry oraz wszystkich zakończeń. Skorzystanie z zawartych w nim informacji pomoże Wam w ukończeniu gry w 100 procentach.

Najwięcej miejsca w solucji znalazło się dla opisów przejścia wszystkich operacji, tzn. wszystkich głównych misji wymaganych do ukończenia kampanii. Ich opisy przejścia podzielone zostały na podrozdziały - oprócz rozbudowanego prologu są to główne zadania z poszczególnych regionów mapy świata. W omówieniach poszczególnych misji informujemy jak zaliczać kolejne cele, gdzie odnajdywać ważne przedmioty questowe oraz jak skutecznie skradać się w tych miejscach, w których jest to dozwolone i wskazane.

Drugi podstawowy rozdział poradnika skupia się dla odmiany na Yarańskich opowieściach, które są odpowiednikiem pobocznych misji. Możecie dowiedzieć się gdzie można odblokować opcjonalne questy, jakie mają wymagania i jakie nagrody przewidziano za ich ukończenie. Solucję dotyczącą Yarańskich opowieści podzieliliśmy według głównych krain Yary, w których są one rozpoczynane - są to regiony Wyspa Libertad, Madrugada, El Este, Valle De Oro oraz Esperanza.

Główną część solucji uzupełnia rozdział na temat zakończeń gry - dowiecie się jak odblokować główne zakończenie oraz jakie są wymagania do odblokowania ukrytego zakończenia.

Poradnik - opis przejścia do gry Far Cry 6 zawiera:

  1. Opis wszystkich operacji - głównych zadań gry Far Cry 6 związanych z głównym wątkiem fabularnym.
  2. Opis wszystkich Yarańskich opowieści - pobocznych zadań gry Far Cry 6 - podrozdziały solucji zestawią poboczne misje dla różnych regionów świata.
  3. Opis głównego zakończenia oraz ukrytego zakończenia wraz z informacjami o wymaganiach do odblokowania go.