Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Słowa jak kule. Dowiecie się jak doprowadzić do konfrontacji z Marią Marquessą.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Słowa jak kule (Words Like Bullets) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak zachowywać się w trakcie wycieczki w ogrodach botanicznych, a także gdzie znaleźć Marię i jak przyczynić się do odblokowania konfrontacji z nią.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Zguba i znalazca.

Spotkanie się z Talią i Bicho (Meet Talia and Bicho)

Operacja ta powinna pojawić się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównych zadań Podżegaczka oraz Epizod z butelką - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Operacja ta powinna pojawić się w Waszym dzienniku po ukończeniu głównych zadań Podżegaczka oraz Epizod z butelką. Musicie powrócić do Obozu Maximas i spotkać się w nim ponownie z Talią.

Wyruszcie do ogrodów botanicznych Yary (Botanical Gardens of Yara) żeby spotkać się z partyzantami i omówić plan działania.

Podążanie za wycieczką (Follow the tour group)

Nowy cel misji ma nietypowe założenia - załączy się widok TPP i chwilowo pozbawieni zostaniecie możliwości używania broni - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nowy cel misji ma nietypowe założenia - załączy się widok TPP i chwilowo pozbawieni zostaniecie możliwości używania broni. Musicie działać w przebraniu i wziąć udział w wycieczce prowadzonej przez Marię i mającej na celu pokazanie procesu produkcji leku Viviro.

W obszarze z roślinami zgłoście się na ochotnika i wciśnijcie przycisk na interaktywnym panelu żeby załączyć część pokazu. Opcjonalnie możecie też dotrzeć do innych podobnych paneli po to żeby załączyć powiązane z nimi pokazy, aczkolwiek nie jest to wymagane do ukończenia misji.

Po tym jak zakończy się pierwsza część wycieczki możecie zająć się dodatkowym zbadaniem okolicy (w miejscu z obrazka znajdziecie kartę dostępu - Maintenance Keycard) - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po tym jak zakończy się pierwsza część wycieczki możecie zająć się dodatkowym zbadaniem okolicy (w miejscu z obrazka znajdziecie kartę dostępu - Maintenance Keycard). Opcjonalnie możecie też porozmawiać z Talią.

Docelowo musicie dotrzeć we wskazane miejsca i zaczekać na pojawienie się tu reszty wycieczki - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Docelowo musicie dotrzeć we wskazane miejsca i zaczekać na pojawienie się tu reszty wycieczki. Procesu tego nie można niestety przyśpieszyć. Po tym jak wycieczka dotrze na miejsce załączy się cut-scenka, w której oprócz Marii pojawi się doktor Reyes.

Konfrontacja z Marią (Confront Maria)

Powrócicie do widoku FPP i odzyskacie dostęp do wyposażenia bohatera - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Powrócicie do widoku FPP i odzyskacie dostęp do wyposażenia bohatera. Skradanie się jest w tej części ogrodów całkowicie opcjonalne, aczkolwiek przekradanie się obok wrogów lub eliminowanie ich z ukrycia może zmniejszyć ryzyko przystąpienia do walk z bardziej elitarnymi żołnierzami.

Nawet jeśli zaalarmujecie okolicę nie musicie obawiać się tego, że Maria przedwcześnie opuści ogrody i przyczyni się do zawalenia misji.

Docelowo musicie dotrzeć do oznaczonego przez grę przejścia, które jest na drugim końcu wielkiej szklarni - Far Cry 6: Słowa jak kule (Words Like Bullets) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Docelowo musicie dotrzeć do oznaczonego przez grę przejścia, które jest na drugim końcu wielkiej szklarni. Do otwarcia poprzednich zamkniętych drzwi może Wam posłużyć karta dostępu znaleziona jeszcze w trakcie wycieczki lub odebrana jednemu z żołnierzy.

Obejrzyjcie filmik przerywnikowy z konfrontacji z Marią i Reyesem, który zakończy tę operację.