Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera porady jak zarabiać pieniądze – waluty Yarańskie pesos i Moneda. Pozwoli to Wam łatwo wzbogacać się.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajdują się porady jak pozyskiwać gotówkę. Przygotowaliśmy oddzielne informacje i podpowiedzi jak zarabiać Yarańskie pesos oraz jak zarabiać Monedę - są to dwie główne waluty w grze wykorzystywane na zakup nowego sprzętu u handlarzy.

Waluty w grze - informacje wstępne

Dwie główne waluty, które opisaliśmy na tej stronie, to - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dwie główne waluty, które opisaliśmy na tej stronie, to:

  1. Yarańskie pesos - Są one wykorzystywane na zakupy u większości handlarzy ze świata gry.
  2. Moneda - Tę walutę możecie wykorzystywać wyłącznie do kupowania sprzętu u Loli, którą znajdziecie we wszystkich 3 głównych obozach partyzantów (Farma Montero, Patriotas Peak, Obóz Maximas).

Aktualny stan posiadanych funduszy możecie sprawdzić np. w oknie inwentarza - są one wyświetlane w prawym górnym rogu ekranu.

Yarańskie pesos

Najbardziej oczywisty sposób pozyskiwania gotówki to odnajdywanie pesos w formie lootu - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Najbardziej oczywisty sposób pozyskiwania gotówki to odnajdywanie pesos w formie lootu. Starajcie się w tym celu przede wszystkim przeszukiwać ciała wszystkich pokonywanych przeciwników i badać okolicę. Nie będziecie w ten sposób pozyskiwać wielkich sum, ale z racji na częste konfrontacje w grze może to być stałe źródło dochodu.

Kolejna technika pozwala na pozyskiwanie dużych ilości Yarańskich pesos, ale odbywa się to kosztem utraty niektórych materiałów do craftingu - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Kolejna technika pozwala na pozyskiwanie dużych ilości Yarańskich pesos, ale odbywa się to kosztem utraty niektórych materiałów do craftingu. Po dotarciu do dowolnego stołu warsztatowego ze świata gry możecie mianowicie wybrać opcję wymiany materiałów. Polega to na zamianie wybranych przez siebie zebranych surowców właśnie na gotówkę.

Nie radzimy korzystać z tej techniki w początkowej fazie gry, bo może Wam zabraknąć materiałów na ważne projekty i ulepszenia. Najlepiej skorzystać z tej opcji w dalszej części kampanii, tzn. gdy będziecie dysponowali już bardzo dużymi ilościami materiałów i będziecie mogli śmiało rozstać się z częścią z nich.

Ostatnia z głównych technik to zdobywanie gotówki dzięki zaliczaniu questów - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Ostatnia z głównych technik to zdobywanie gotówki dzięki zaliczaniu questów. Podstawowym ograniczeniem jest w tym przypadku to, że tylko wybrane główne i poboczne misje oferują możliwość pozyskania pesos.

Polecamy w tym przypadku zainteresować się wyborem, który dotyczy operacji Depotacja i który opisaliśmy na stronie Wybór McKay'a - czy jest ważny?. Jeżeli zdecydujecie się na nawiązanie współpracy z McKay'em i odstąpicie od zamordowania go, to jednorazowo możecie otrzymać aż 5000 Pesos.

Moneda

Walutę Moneda możecie pozyskiwać przede wszystkim dzięki zaliczaniu operacji specjalnych zlecanych przez Lolę w każdej spośród głównych kryjówek rebeliantów - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Walutę Moneda możecie pozyskiwać przede wszystkim dzięki zaliczaniu operacji specjalnych zlecanych przez Lolę w każdej spośród głównych kryjówek rebeliantów.

Dla przypomnienia operacje specjalne możecie rozgrywać w pojedynkę lub w kooperacji z drugim graczem i wymagane jest pozostawanie w trybie online. Polegają one na infiltracji osobnych dużych lokacji celem kradzieży pojemników z bronią PG-240X. Każdą operację specjalną możecie powtarzać dowolną ilość razy i rozgrywać na różnych poziomach trudności.

Druga główna metoda na wzbogacanie się staje się dostępna dopiero w fazie endgame, tzn - Far Cry 6: Pieniądze - jak zarabiać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Druga główna metoda na wzbogacanie się staje się dostępna dopiero w "fazie endgame", tzn. po ukończeniu głównej fabuły. Odblokowana zostanie wtedy mechanika przywódców powstania - Waszym zadaniem będzie ich identyfikowanie i eliminowanie.

Duże ilości monedy możecie zdobyć we wszystkich krokach prowadzących do pozbycia się przywódcy, tzn. podczas odbijania wrogich lokacji, zaliczenia operacji specjalnej i zaatakowania bazy z poszukiwanym przywódcą. Wszystkie te czynności możecie wykonać 1 raz w każdym kolejnym tygodniu, gdyż mechanika przywódców powstania funkcjonuje na podobnych założeniach do cotygodniowych wyzwań.

Ostatni sposób zdobywania Monedy jest najmniej rozbudowany i możecie go potraktować jako dodatkowe źródło dochodu - walutę możecie otrzymać dzięki prowadzeniu zmagań w trybie kooperacji, tzn. dzięki zaliczaniu misji i eksploracji świata gry w towarzystwie innego gracza.