Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Poznaj Maximas Matanzas (Meet Maximas Matanzas). Dowiecie się gdzie znaleźć kryjówkę rebeliantów w Valle De Oro.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Poznaj Maximas Matanzas (Meet Maximas Matanzas) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak poprawnie przeszukać Fort Balaceras, gdzie znaleźć siedzibę rebeliantów Maximas Matanzas oraz jak oswobodzić Talię.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Odblokowanie Obozu Maximas będącego kryjówką partyzantów - to jedna z dużych, bezpiecznych lokacji, w których gra przełącza kamerę na widok TPP. Oprócz rozpoczynania nowych głównych operacji możecie podejmować się drobnych zleceń, a także wykonywać inne czynności (m.in. rozbudowa obozu, operacje Los Bandidos). Założenia i atrakcje kryjówek rebeliantów opisaliśmy na stronie Obozy partyzantów i ich rozbudowa.
  2. Ozdoba (Charm) Vinyl - to przedmiot kosmetyczny, który możecie przyczepić do jednej z posiadanych broni.
  3. Odblokowanie operacji Równowaga finansowa.
  4. Odblokowanie Yarańskiej opowieści Bum albo nic.

Odblokowanie misji

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn. głównego zadania Partyzantka. W trakcie spotkania z Clarą na Wyspie Libertad dowiecie się o krainie Valle De Oro, a konkretnie o potencjalnych sojusznikach (m.in. Talia i Paolo) i antagonistach (m.in. Maria Marquessa) z tej części mapy świata.

Uwaga - Domyślna rekomendowana ranga dla tej misji to 3. Postarajcie się pozwiedzać więcej pierwszą wyspę i awansować co najmniej do tej rangi żeby nie mieć problemów z silnymi przeciwnikami po dotarciu do Valle De Oro. Warto też wiedzieć, że początkowa ranga regionu może zwiększyć się w toku prowadzonej kampanii.

Odnalezienie Maximas Matanzas (Find Maximas Matanzas)

Na potrzeby zajęcia się opisywaną operacją musicie wyruszyć do Balaceras w głównym regionie Valle De Oro - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na potrzeby zajęcia się opisywaną operacją musicie wyruszyć do Balaceras w głównym regionie Valle De Oro.

Do zbadania jest konkretnie opuszczony Fort Balaceras. Przejdźcie się wokół niego żeby zlokalizować liany z obrazka, po których można się wspiąć.

Na górze oprócz zwłok znajdziecie zaznaczoną na obrazku notatkę (Scrawled Note) - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na górze oprócz zwłok znajdziecie zaznaczoną na obrazku notatkę (Scrawled Note). Zapoznanie się z jej treścią zaktualizuje aktualny opis misji.

Otrzymacie informację, że trzeba wyruszyć za śladami na północny-wschód na mokradła (Oscura Marsh) - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Otrzymacie informację, że trzeba wyruszyć za śladami na północny-wschód na mokradła (Oscura Marsh). Kierujcie się zgodnie ze wskazaniami znacznika celu podróży, a docelowo dotrzecie do obozu Maximas (Camp Maximas).

Zabezpieczenie obozu (Secure the camp)

Uporanie się z żołnierzami nie powinno być zbyt problematyczne - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Uporanie się z żołnierzami nie powinno być zbyt problematyczne. Macie też swobodę wyboru wariantu zachowania - skradanie się lub przystępowanie do otwartych walk.

Uwolnienie Talii (Untie Talia)

Odszukajcie na terenie obozu wiszącą do góry nogami Talię i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby doprowadzić do jej oswobodzenia i załączenia cut-scenki, w trakcie której spotkacie innych rebeliantów z obozu - Far Cry 6: Poznaj Maximas Matanzas - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Odszukajcie na terenie obozu wiszącą do góry nogami Talię i przytrzymajcie przycisk interakcji żeby doprowadzić do jej oswobodzenia i załączenia cut-scenki, w trakcie której spotkacie innych rebeliantów z obozu. Zakończycie w ten sposób misję wprowadzającą dla linii fabularnej Maximas Matanzas.