Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Wściekła szybkość - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Wściekła szybkość – zainstalowanie w bryce 10 części.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Wściekła szybkość (Furiously Fast). Wymaga ono żeby zainstalować w jednej z posiadanych bryk (Rides) 10 różnych części. Poniżej znajdziecie wskazówki jak spełnić ten wymóg.

Dla przypomnienia bryki (Rides) to specjalne pojazdy, które możecie otrzymywać na własność i następnie modyfikować instalując w nich nowe części - Far Cry 6: Trofeum Wściekła szybkość - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dla przypomnienia bryki (Rides) to specjalne pojazdy, które możecie otrzymywać na własność i następnie modyfikować instalując w nich nowe części. Waszą pierwszą bryką będzie Juan's 1956 Beaumont Valentina, którą otrzymacie automatycznie w jednej z początkowych operacji gry - Paliwo dla rewolucji.

Wymagania do zdobycia trofeum prezentuje przykładowy powyższy obrazek:

  1. Musicie mieć odblokowane i zainstalowane 2 przedmioty ofensywne (np. działko i miotacz ognia).
  2. Musicie mieć odblokowane i zainstalowane 2 przedmioty defensywne (pancerze).
  3. Musicie mieć odblokowanych 6 różnych obiektów kosmetycznych - kolor nadwozia, kolor tapicerki, felgi, dwie ozdoby i dźwięk klaksonu.
Nowe rodzaje części dla bryki możecie przede wszystkim pozyskiwać jako loot - starajcie się otwierać wszystkie odnajdywane w świecie gry pojemniki - Far Cry 6: Trofeum Wściekła szybkość - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Nowe rodzaje części dla bryki możecie przede wszystkim pozyskiwać jako loot - starajcie się otwierać wszystkie odnajdywane w świecie gry pojemniki.

Doskonałą techniką jest rozglądanie się za questami oraz aktywnościami, w których unikalne części mogą być nagrodą. Szczególnie interesujące mogą być wyścigi Gran Premio, gdyż jest duża szansa, że nagrodą będzie właśnie jakaś część (jak miotacz ognia w przykładzie z obrazka).

Wszystkie nowe typy części są automatycznie instalowane na bryce i nie musicie o nich pamiętać. Możecie więc grać do momentu, w którym po zdobyciu ostatniej nowej części automatycznie odblokuje się osiągnięcie.