Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Poradnik do gry - wprowadzenie Far Cry 6 poradnik, solucja

Niniejszy poradnik - przewodnik do gry Far Cry 6 zawiera szczegółowe omówienie wszystkich podstawowych elementów rozgrywki. Pomoże on Wam w rozpoczęciu swojej przygody z grą, a także rozwiąże najczęściej napotykane problemy związane z niezrozumiałymi czy bardziej wymagającymi mechanikami.

Główny rozdział przewodnika po grze koncentruje się na opisaniu podstaw gry. Zawiera on przede wszystkim zestaw porad na start, które próbują przekazać najważniejsze informacje w pigułce. Oprócz tego możecie znaleźć strony m.in. na temat staczania walk, skradania się, eksploracji świata gry, wyboru poziomu trudności, łowienia ryb, przystępowania do mini-gier, korzystania z pojazdów, rozwijania postaci czy zaliczania operacji specjalnych i operacji Los Bandidos. Oprócz tego znajdziecie zestawienia najlepszych supremów oraz najlepszych broni dostępnych w grze.

W rozdziale FAQ naszego przewodnika po grze znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Porusza on przeróżne kwestie - możecie dowiedzieć się m.in. jak niszczyć lub przejmować wrogie czołgi i helikoptery, jak pozbywać się działek przeciwlotniczych, jak zdobywć wingsuit, jak odblokować wyrzutnię rakiet, jak korzystać z szybkiej podróży, czy jak szybko levelować i jak skutecznie gromadzić gotówkę.

Istotną częścią naszego przewodnika jest rozdział na temat Amigos, czyli petów (zwierzaków), które mogą towarzyszyć sterowanej postaci i pomagać w eliminowaniu lub odwracaniu uwagi przeciwników. Na osobnych stronach tego rozdziału bardzo szczegółowo opisaliśmy wszystkie pety - Guapo, Chorizo, Chicharron, Boom Boom, Oluso i K-9000. Dowiecie się jak je odblokować oraz jakie posiadają unikalne zdolności.

Kolejnym większym rozdziałem przewodnika jest poradnik trofeowy do gry Far Cry 6. Zawiera on komplet informacji na temat wszystkich osiągnięć podstawowej wersji gry - możecie dowiedzieć się o wymaganiach trofeów i o tym jak je poprawnie zaliczać, a także o tym jak wymagające jest platynowe trofeum w grze. Na osobnych stronach poradnika trofeowego opisaliśmy bardziej złożone osiągnięcia, które wymagają wykonania serii czynności, by sprostać ich założeniom.

Podstawowa strony przewodnika uzupełniają strony aneksu, na których znajdziecie informacje m.in. na temat wymagań sprzętowych Far Cry 6, sterowania, długości gry, patcha dla konsol nowej generacji czy przepustki sezonowej i DLC.

Poradnik - przewodnik po grze Far Cry 6 zawiera:

  1. Porady na start oraz omówienie wszystkich najważniejszych mechanik gry - walka i skradanie się, eksploracja, rozwój postaci, obozy, operacje specjalne, operacje Los Bandidos, najlepsze bronie, najlepsze suprema i inne.
  2. FAQ - odpowiedzi na często zadawane pytania - kradzież czołgów, niszczenie helikopterów, zdobycie wyrzutni rakiet, wingsuit, gromadzenie XP, romanse, zarabianie gotówki, zdobywanie nowych broni i inne.
  3. Amigos - informacje o wszystkich petach - Guapo, Chorizo, Chicharron, Boom Boom, Oluso, K-9000.
  4. Poradnik trofeowy z informacjami o wszystkich osiągnięciach i opisem odblokowania platynowego trofeum.
  5. Aneks - sterowanie, wymagania sprzętowe PC, długość gry, DLC i inne.