Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wzorowy obywatel (Model Citizen) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Wzorowy obywatel. Dowiecie się gdzie znaleźć i jak zamordować Rodrigo Lecoste.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Wzorowy obywatel (Model Citizen) - to poboczna misja z regionu Madrugada. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak dowiedzieć się o pobocznej misji, gdzie znaleźć Rodriga Lecoste i jak najłatwiej zamordować szalonego artystę.

Odblokowanie misji

Znacznik tej Yarańskiej opowieści możecie znaleźć w północnej części podregionu Aguas Lindas w Madrugadzie - Far Cry 6: Wzorowy obywatel (Model Citizen) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Znacznik tej Yarańskiej opowieści możecie znaleźć w północnej części podregionu Aguas Lindas w Madrugadzie. Po dotarciu na miejsce musicie spotkać się z Chicą Nunez. Powinna ona stać przed chatką niedaleko wody.

Zamordowanie Rodriga Lecoste (Kill Rodrigo Lecoste)

Rodrigo Lecoste to imię szalonego artysty używającego części ludzkich ciał w tworzonych przez siebie dziełach - Far Cry 6: Wzorowy obywatel (Model Citizen) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Rodrigo Lecoste to imię szalonego artysty używającego części ludzkich ciał w tworzonych przez siebie dziełach. Na poszukiwania tej osoby musicie wyruszyć do wioski na południe od miejsca rozpoczęcia misji.

Po dotarciu na miejsce ustalicie, że Rodrigo towarzyszą członkowie sił specjalnych i w rezultacie dobrym pomysłem jest zakradnięcie się do obszaru misji.

Najlepszy sposób na wykonanie zlecenia to zidentyfikowanie Rodriga z użyciem smartfona, a następnie zabicie celu misji strzałem z dużej odległości - celujcie w głowę mężczyzny - Far Cry 6: Wzorowy obywatel (Model Citizen) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Najlepszy sposób na wykonanie zlecenia to zidentyfikowanie Rodriga z użyciem smartfona, a następnie zabicie celu misji strzałem z dużej odległości - celujcie w głowę mężczyzny.

Ucieczka z wioski (Escape the village)

Niezależnie w jakich okolicznościach zginie Rodrigo należy oddalić się od wioski - nie musicie walczyć z członkami sił specjalnych - Far Cry 6: Wzorowy obywatel (Model Citizen) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Niezależnie w jakich okolicznościach zginie Rodrigo należy oddalić się od wioski - nie musicie walczyć z członkami sił specjalnych. Najlepiej od razu rzucić się do ucieczki i zwiększać dystans od wioski podążając w dowolnym kierunku. Po tym jak dostatecznie oddalicie się i zgubicie ewentualny pościg misja zostanie zakończona.