Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Obsługa hotelowa (Room Service) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Obsługa hotelowa. Dowiecie się jak zinfiltrować Grand Hotel Caballero i zamordować Dentystę.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Obsługa hotelowa (Room Service) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja objaśnia m.in. jak dotrzeć do hotelu Grand Hotel Caballero, jak zidentyfikować i zabić Dentystę, a także jak pozbyć się innych wrogów z hotelu.

Dotarcie do Grand Hotel Caballero (Reach the Grand Hotel Caballero)

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja - Far Cry 6: Obsługa hotelowa (Room Service) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z nowych głównych misji odblokowywanych po ukończeniu operacji Nowa rewolucja. Na potrzeby rozpoczęcia opisywanego zadania musicie spotkać się z Yeleną Morales w kryjówce rebeliantów w miasteczku Concepcion w El Este.

Hotel znajduje się na wzgórzu na zachód od Concepcion i jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na pomyślną infiltrację tej lokacji to zamiast podróżowania zakręcaną główną drogą do hotelu zdecydujcie się na wspinaczkę po zboczu góry.

Zatrzymanie przesłuchania (Stop the interrogation)

Skradanie się na terenie zajmowanego przez siły wroga hotelu może Wam pomóc w łatwiejszym wyeliminowaniu Dentysty - Far Cry 6: Obsługa hotelowa (Room Service) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Skradanie się na terenie zajmowanego przez siły wroga hotelu może Wam pomóc w łatwiejszym wyeliminowaniu Dentysty. Możecie np. użyć zestawu wspinaczkowego na kilku zaczepach żeby przedostać się na dachy hotelu lub do jednego z pomieszczeń na najwyższym piętrze.

Przesłuchanie odbywa się w centralnej części kompleksu hotelowego, w częściowo opróżnionym basenie - Far Cry 6: Obsługa hotelowa (Room Service) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Przesłuchanie odbywa się w centralnej części kompleksu hotelowego, w częściowo opróżnionym basenie. Najprościej możecie je przerwać trafiając Dentystę w głowę z użyciem karabinu lub innej dobrej broni do ataków dystansowych.

Wyeliminowanie świadków (Leave no witnesses)

Dobrą wiadomością jest to, że nie musicie śpieszyć się z uratowaniem rebelianta, który był torturowany przez Dentystę - Far Cry 6: Obsługa hotelowa (Room Service) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dobrą wiadomością jest to, że nie musicie śpieszyć się z uratowaniem rebelianta, który był torturowany przez Dentystę. Możecie skupić się na spokojnym eliminowaniu żołnierzy przebywających na terenie hotelu i jeśli nie chcecie ryzykować starć na krótkim dystansie to pozostawajcie na dachach lub w pomieszczeniu na górnym piętrze (obserwujcie jednak okoliczne drabiny i schody - wrogowie mogą próbować dotrzeć do Was).

Pozbycie się wszystkich wrogów z hotelu załączy filmiki przerywnikowe kończące tę operację.