Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia pobocznej misji Bum albo nic. Dowiecie się gdzie znaleźć dostawę broni i peta – Amigo Boom Booma.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia Yarańskiej opowieści zatytułowanej Bum albo nic (Boom or Bust) - to poboczna misja z regionu Valle De Oro. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak odblokować zadanie odnalezienia dostawy broni, gdzie znaleźć właściwy kontener i jak przyłączyć do drużyny peta-Amigo Boom Booma.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Boom Boom - to imię bezpańskiego psa, który stanie się Waszym nowym Amigo, czyli petem / zaprzyjaźnionym zwierzakiem. Boom Boom może być pomocny m.in. w odnajdywaniu surowców oraz w oznaczaniu przeciwników.

Odblokowanie misji

Opisywaną Yarańską opowieść możecie odblokować gdy po raz pierwszy znajdziecie się w Obozie Maximas w regionie Valle De Oro - Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Opisywaną Yarańską opowieść możecie odblokować gdy po raz pierwszy znajdziecie się w Obozie Maximas w regionie Valle De Oro. Ma to miejsce po zaliczeniu operacji Poznaj Maximas Matanzas.

Na terenie kryjówki partyzantów rozejrzyjcie się za notatką, którą można przeczytać, dowiadując się o dostawie z Montany.

Wyprawa do Ferozy (Head to Feroza)

Feroza to nazwa miasteczka i musicie w nim zainteresować się zajezdnią z licznymi kontenerami - Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Feroza to nazwa miasteczka i musicie w nim zainteresować się zajezdnią z licznymi kontenerami. Spotkacie tam prawdopodobnie pojedynczych przeciwników, aczkolwiek lokacja ta nie jest pilnie strzeżona.

Zajmujcie się badaniem obszaru oznaczonego na żółto na radarze. Waszym zadaniem jest otwieranie kolejnych kontenerów i możecie niszczyć kłódki na kontenerach z wykorzystaniem dowolnej broni po to żeby móc zaglądać do środka.

2 - Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
Zainteresujcie się docelowo kontenerem z obrazka 1, który jest w zadaszonym obszarze oraz ma notatkę przyczepioną do jednej ze ścian - Far Cry 6: Bum albo nic (Boom or Bust) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zainteresujcie się docelowo kontenerem z obrazka 1, który jest w zadaszonym obszarze oraz ma notatkę przyczepioną do jednej ze ścian.

W kontenerze oprócz dostawy broni powinniście znaleźć psa Boom Booma i tuż po odnalezieniu go będzie mógł dołączyć do głównego bohatera jako jeden z petów-Amigos. Misja wkrótce zakończy się.