Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Napoleon El Pequeno. Dowiecie się jak przeszukać prywatną wyspę Jose Castillo.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Napoleon El Pequeno - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja wyjaśnia m.in. jak dotrzeć na prywatną wyspę należącą do Jose Castillo, gdzie znaleźć ślady na temat pułkownika oraz jak uwolnić więźniów w lokacji z latarnią morską.

Nagrody za ukończenie misji

  1. Odblokowanie operacji Więzy krwi.

Odblokowanie misji

Przystąpienie do opisywanej misji stanie się możliwe po ukończeniu operacji Poznajcie państwa Monteros, która była wprowadzeniem do linii fabularnej z regionu Madrugada - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Przystąpienie do opisywanej misji stanie się możliwe po ukończeniu operacji Poznajcie państwa Monteros, która była wprowadzeniem do linii fabularnej z regionu Madrugada. Musicie w obozie rebeliantów na Farmie Montero spotkać się z Camilą (Espadą). Poprosi ona o pomoc w dopadnięciu pułkownika na prywatnej wyspie Jose.

Spotkanie się z Espadą w Siniestrze (Meet Espada in Siniestra)

Miejscem spotkania jest niewielkie molo w lokacji Siniestra - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Miejscem spotkania jest niewielkie molo w lokacji Siniestra. Po dotarciu na miejsce załączy się cut-scenka ze spotkania z Camilą i wyruszycie łodzią do Cayo Villarreal.

Zdobycie informacji na temat pułkownika (Search for the information on the Lieutenant)

Po dotarciu na miejsce załączy się kolejny filmik przerywnikowy, tym razem ukazujący brutalną egzekucję w wykonaniu Jose Castillo - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce załączy się kolejny filmik przerywnikowy, tym razem ukazujący brutalną egzekucję w wykonaniu Jose Castillo.

Waszym zadaniem jest dotarcie do zwłok zamordowanego mężczyzny. Na terenie sąsiadującej z nim wioski przebywa wielu przeciwników, przy czym nie musicie w ogóle zajmować się eliminowaniem ich. Możecie po prostu wskoczyć do wody i popłynąć do zwłok w linii prostej. Obok ciała oficera znajdziecie dokument (An Evening at Cayo Villarreal).

Zdobędziecie nowy trop, dzięki któremu dowiecie się, że konieczne będzie przeszukanie willi Jose (Joses Villa) zlokalizowanej na północnym krańcu prywatnej wyspy - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zdobędziecie nowy trop, dzięki któremu dowiecie się, że konieczne będzie przeszukanie willi Jose (Jose's Villa) zlokalizowanej na północnym krańcu prywatnej wyspy.

Po dotarciu na miejsce lepszym pomysłem będzie przystąpienie do skradania się, choć nawet i w tym przypadku musicie uważać na snajpera z balkonu posiadłości oraz na psy obronne mogące wywęszyć bohatera.

Proponujemy przekraść się na tyły willi (możecie ją obejść np - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Proponujemy przekraść się na tyły willi (możecie ją obejść np. od wschodniej strony) i znaleźć rusztowanie, z pomocą którego łatwo można przedostać się na balkon i piętro budynku.

Po wejściu do pomieszczenia na piętrze powinna załączyć się cut-scenka i Camila zacznie przeszukiwać informacje zapisane na komputerze. Poznacie lokalizację więźniów.

Uratowanie więźniów (Rescue the prisoners)

Musicie teraz dla odmiany wyruszyć w stronę latarni morskiej (Roncali Lighthouse) znajdującej się na południowym krańcu prywatnej wyspy - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie teraz dla odmiany wyruszyć w stronę latarni morskiej (Roncali Lighthouse) znajdującej się na południowym krańcu prywatnej wyspy. Możecie opuścić tereny willi w dowolny sposób i jeśli chcecie uniknąć niepotrzebnych walk to najlepiej wydostać się tą samą drogą, którą tu przyszliście.

Po zbliżeniu się do latarni morskiej wskazane jest przystąpienie do skradania się, bo w okolicy tej przebywają nowi przeciwnicy. Są wśród nich żołnierze z wyrzutniami, którzy po wszczęciu alarmu mogliby bardzo skutecznie zabić lub poważnie osłabić Waszą postać. Szukajcie okazji do eliminowania wrogów atakami z zaskoczenia.

Musicie znaleźć wejście do bunkra pod posiadłością - pokazuje je dołączony obrazek - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Musicie znaleźć wejście do bunkra pod posiadłością - pokazuje je dołączony obrazek.

Krótka i liniowa przeprawa przez bunkier doprowadzi Was do pomieszczenia, w którym więźniowie poddawani byli torturom - Far Cry 6: Napoleon El Pequeno - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Krótka i liniowa przeprawa przez bunkier doprowadzi Was do pomieszczenia, w którym więźniowie poddawani byli torturom.

Podchodźcie do kolejnych więźniów i przytrzymujcie przycisk interakcji żeby ich oswobodzić. Nie musicie ich na szczęście eskortować i sami poradzą sobie z ucieczką. Misja powinna po chwili zakończyć się.