Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Poznajcie państwa Monteros (Meet the Monteros). Dowiecie się gdzie spotkać Camilę i jak pokonać grupę żołnierzy.

Ostatnia aktualizacja: 4 października 2021

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Poznajcie państwa Monteros (Meet the Monteros) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie Madrugada. Nasza solucja objaśnia m.in. gdzie przebywa Camila "La Espada" Montero, jak wygrać dużą bitwę z żołnierzami na plantacji oraz jak dotrzeć do kryjówki partyzantów z regionu Madrugada.

Nagrody za ukończenie misji

1 - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry
  1. Odblokowanie obozu partyzantów na Farmie Mantero - to jedna z dużych, bezpiecznych lokacji, w których gra przełącza kamerę na widok TPP. Oprócz rozpoczynania nowych głównych operacji możecie podejmować się drobnych zleceń, a także wykonywać inne czynności (m.in. rozbudowa obozu, operacje Los Bandidos). Założenia i atrakcje kryjówek rebeliantów opisaliśmy na stronie Obozy partyzantów i ich rozbudowa.
  2. Ozdoba (Charm) Cigar Cutter - to przedmiot kosmetyczny, który możecie przyczepić do jednej z posiadanych broni.
  3. Odblokowanie operacji Oczyszczanie powietrza.
  4. Odblokowanie operacji Napoleon El Pequeno.

Odblokowanie misji

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To jedna z trzech nowych operacji (głównych misji) odblokowywanych po zaliczeniu wprowadzenia do kampanii gry Far Cry 6, tzn. głównego zadania Partyzantka. W trakcie spotkania z Clarą na Wyspie Libertad dowiecie się o krainie Madrugada, a konkretnie o potencjalnych sojusznikach (m.in. Philly Barzaga) i antagonistach (m.in. Jose Castillo) z tej części mapy świata.

Uwaga - Domyślna rekomendowana ranga dla tej misji to 3. Postarajcie się pozwiedzać więcej pierwszą wyspę i awansować co najmniej do tej rangi żeby nie mieć problemów z silnymi przeciwnikami po dotarciu do Madrugady. Warto też wiedzieć, że początkowa ranga regionu może zwiększyć się w toku prowadzonej kampanii.

Nawiązanie kontaktu z Phillym (Make contact with Philly)

Na potrzeby zaliczenia opisywanej operacji musicie dotrzeć w dowolny sposób do znacznika zadania znajdującego się w regionie Costa Del Mar z zamiarem spotkania się z Phillym - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na potrzeby zaliczenia opisywanej operacji musicie dotrzeć w dowolny sposób do znacznika zadania znajdującego się w regionie Costa Del Mar z zamiarem spotkania się z Phillym. Odnajdziecie go w lokacji z niewielkim pasem startowym i załączy się cut-scenka z rozmowy.

Odnalezienie Espady (Find Espada)

Na poszukiwania Espady musicie wyruszyć do Doliny tytoniu (Tobacco Valley) zlokalizowanej dość daleko na wschód od miejsca spotkania z Phillym - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Na poszukiwania Espady musicie wyruszyć do Doliny tytoniu (Tobacco Valley) zlokalizowanej dość daleko na wschód od miejsca spotkania z Phillym.

Celem podróży jest duży centralny budynek plantacji, wokół którego odnotujecie liczne ślady walk. Musicie wejść do środka i udać się na piętro. Skierujcie się do oznaczonego pomieszczenia żeby spotkać się z Camilą "La Espada" Montero.

Zabezpieczenie okolicy (Secure the area)

Wokół budynku plantacji zaczną pojawiać się wrogo nastawieni żołnierze i będziecie musieli przystąpić do walk z nimi - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Wokół budynku plantacji zaczną pojawiać się wrogo nastawieni żołnierze i będziecie musieli przystąpić do walk z nimi. Macie tu dużą swobodę wyboru technik walki. Początkowo dobrze jest polegać na stacjonarnych działkach, dzięki którym możecie skutecznie ostrzeliwać bardziej oddalonych przeciwników oraz nadjeżdżające nowe pojazdy - niszczcie je w miarę możliwości zanim wybiegną z nich wrogowie.

Od działek musicie niestety co jakiś czas odchodzić żeby radzić sobie m - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Od działek musicie niestety co jakiś czas odchodzić żeby radzić sobie m.in. z przeciwnikami atakującymi od flank. Polegajcie na okolicznych zasłonach i na dobrych broniach do walki na średnim dystansie. Możecie też wspierać się supremem oraz powiązanymi z nim gadżetami.

W końcowej części bitwy do walk może dołączyć wrogi helikopter - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W końcowej części bitwy do walk może dołączyć wrogi helikopter. Najlepiej jest szybko powrócić do jednego ze stacjonarnych działek i wykorzystać jego ogromną siłę rażenia do szybkiego zestrzelenia maszyny latającej.

Podążanie za Espadą (Follow Espada)

Po wygranych walkach rozpocznijcie sprint podążając za Camilą - Far Cry 6: Poznajcie państwa Monteros - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Po wygranych walkach rozpocznijcie sprint podążając za Camilą. Musicie dotrzeć do koni - wskoczcie na grzbiet jednego z nich i rozpocznijcie ucieczkę.

W trakcie ucieczki szukajcie okazji do używania broni podręcznej do ostrzeliwania mijanych pojedynczych żołnierzy. Nie jest to obowiązkowe, ale zmniejszy ryzyko odniesienia poważniejszych obrażeń. Docelowo dotrzecie do obozu partyzantów na Farmie Montero, w którym poznacie Carlosa Montero.