Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Far Cry 6 zawiera opis przejścia operacji Wybrana broń. Dowiecie się jak włamać się do rafinerii i jak dokonać jej sabotażu.

Na tej stronie poradnika do gry Far Cry 6 znajduje się opis przejścia operacji Wybrana broń (Weapon of Choice) - to jedna z głównych misji rozgrywanych w regionie El Este. Poniższa solucja podpowiada m.in. jak dostać się do głównego budynku rafinerii McKay'a, gdzie znaleźć terminal kontrolny i jak bezpiecznie uciec z rafinerii.

Spotkanie się z rebeliantami w rafinerii (Meet the guerrillas at the La Joya Refinery)

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Pułapka na turystów - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do operacji tej możecie przystąpić po ukończeniu głównego zadania Pułapka na turystów. Musicie spotkać się z Yeleną we wskazanym miejscu w podregionie La Joya.

Rafineria La Joya Refinery znajduje się na wschód od miejsca rozpoczęcia misji i po dotarciu na miejsce zauważycie rebeliantów, którzy wezmą udział w ataku na tę lokację.

Włamanie się do rafinerii McKay'a (Break into McKay's refinery)

Do włamania się posłużą Wam fajerwerki w roli materiałów wybuchowych i do ich zdetonowania służy czerwona skrzynka, z którą musicie wejść w interakcję - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Do włamania się posłużą Wam fajerwerki w roli materiałów wybuchowych i do ich zdetonowania służy czerwona skrzynka, z którą musicie wejść w interakcję.

Spodziewajcie się oczywiście tego, że zdetonowanie głównego wejścia do budynku rafinerii zmusi Was do przystąpienia do bezpośrednich walk z siłami wroga - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spodziewajcie się oczywiście tego, że zdetonowanie głównego wejścia do budynku rafinerii zmusi Was do przystąpienia do bezpośrednich walk z siłami wroga.

Po wstępnym oczyszczeniu okolicy znajdźcie w budynku schody pozwalające zejść do jego podziemnej części.

Znalezienie terminala kontrolnego rafinerii (Find the refinery control terminal)

Spodziewajcie się tego, że w podziemnej części placówki będą przebywali nowi przeciwnicy - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Spodziewajcie się tego, że w podziemnej części placówki będą przebywali nowi przeciwnicy. Dobrze jest walczyć początkowo z nimi na górnych balkonikach, gdyż niektóre z nich są częściowo osłonięte i mogą się dzięki temu stać dobrą zasłoną.

Po wygranej bitwie znajdźcie komputer, z którym trzeba wejść w interakcję.

Zhakowanie terminala kontrolnego rafinerii (Hack the refinery control terminal)

W lewym górnym rogu ekranu pojawi się pasek postępów i musicie bronić się do momentu zapełnienia go w 100% - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

W lewym górnym rogu ekranu pojawi się pasek postępów i musicie bronić się do momentu zapełnienia go w 100%. Rozstawcie się za jakąś dobrą zasłoną i obserwujcie wskazania radaru, które będą podpowiadały skąd docierają nowi przeciwnicy. W przypadku większych grup możecie wspomagać się granatami czy detonowaniem beczek z okolicy.

Załączenie manualnego obejścia (Activate the manual override switch)

To prosty cel misji, który zakłada dotarcie do interaktywnego przełącznika - pokazuje go dołączony obrazek - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

To prosty cel misji, który zakłada dotarcie do interaktywnego przełącznika - pokazuje go dołączony obrazek. Jest to główny krok w temacie sabotowania rafinerii.

Ucieczka z rafinerii (Escape the refinery)

Początkowo może wydawać się, że nie ma wyjścia z pomieszczenia, w którym wkrótce zacznie rozprzestrzeniać się trujący gaz - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Początkowo może wydawać się, że nie ma wyjścia z pomieszczenia, w którym wkrótce zacznie rozprzestrzeniać się trujący gaz. Musicie zaczekać, aż Wasi sojusznicy wysadzą jedną ze ścian w piwnicy, dzięki czemu odblokują alternatywne przejście.

Polegajcie na opcji sprintu i docierajcie do kolejnych znaczników, które będą Was prowadziły do wyjścia na powierzchnię - Far Cry 6: Wybrana broń (Weapon of Choice) - solucja, opis przejścia - Far Cry 6 - poradnik do gry

Polegajcie na opcji sprintu i docierajcie do kolejnych znaczników, które będą Was prowadziły do wyjścia na powierzchnię.

Po znalezieniu się pod gołym niebem spotkacie nowych przeciwników i nad rafinerią będzie też latał śmigłowiec, który możecie "uziemić" z pomocą suprema Volta. Aktualny cel misji nie wymusza jednak pokonania wszystkich wrogów. Liczy się jedynie to żeby opuścić teren rafinerii i dostatecznie od niej oddalić się.