Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Far Cry 6 wyjaśnia czy można latać nad stolicą Esperanza oraz czy można zniszczyć działa AA na terenie miasta.

Na tej stronie poradnika do Far Cry 6 odpowiadamy na pytanie czy gra pozwala na latanie nad Esperanzą (stolicą Yary) np. z wykorzystaniem samolotu, helikoptera czy wingsuita. Oprócz tego wyjaśniamy czy możliwe jest zniszczenie aktywnych działek przeciwlotniczych rozmieszczonych w Esperanzie.

Główne ograniczenia w lataniu nad Esperanzą

Esperanza jest największą lokacją w grze Far Cry 6 - Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Esperanza jest największą lokacją w grze Far Cry 6. Kampanię fabularną gry rozpoczniecie właśnie w stolicy, ale będzie to krótka i bardzo wyreżyserowana wizyta. Do Esperanzy powraca się dopiero w dalszej fazie rozgrywki - będzie to wymagane do zaliczenia niektórych questów lub być może będziecie chcieli zbadać tę lokację we własnym zakresie.

Warto przypomnieć, że Esperanza ma zawsze jedną z najwyższych rang spośród wszystkich regionów gry. Spodziewajcie się napotykania w niej najtrudniejszych przeciwników i nie decydujcie się na podróż jeśli ranga Waszej postaci jest niższa od rangi tego regionu, bo walki byłyby wtedy szczególnie trudne.

Latanie nad Esperanzą jest całkowicie zakazane i musicie liczyć się z tym, że zostaniecie automatycznie zestrzeleni po zbliżeniu się do miasta w trakcie korzystania z dowolnej maszyny latającej (śmigłowiec, samolot) ORAZ dodatkowo podczas korzystania z wingsuita lub spadochronu - Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Latanie nad Esperanzą jest całkowicie zakazane i musicie liczyć się z tym, że zostaniecie automatycznie zestrzeleni po zbliżeniu się do miasta w trakcie korzystania z dowolnej maszyny latającej (śmigłowiec, samolot) ORAZ dodatkowo podczas korzystania z wingsuita lub spadochronu. Musicie po prostu pogodzić się z tym, że monitorowana jest przestrzeń powietrzna i że zostanie strąceni niezależnie od wybranej metody znalezienia się w powietrzu.

Dzięki najeżdżaniu na ikony unikalnych lokacji w stolicy możecie podświetlać podgląd działek przeciwlotniczych z Esperanzy oraz ich zasięgu - Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Dzięki najeżdżaniu na ikony unikalnych lokacji w stolicy możecie podświetlać podgląd działek przeciwlotniczych z Esperanzy oraz ich zasięgu. Jest to podpowiedź na temat tego jak rozległa jest strefa zakazu lotów - pokazuje ją powyższy obrazek.

Złą wiadomością jest niestety to, że działek AA ze stolicy nie możecie zniszczyć. Gra nie pozwala dotrzeć do działka po to żeby użyć na nim wyrzutni czy granatów. Pozostaną one aktywne przez całą grę i będą działały nawet po zaliczeniu głównej fabuły. Jest to po prostu sztuczne ograniczenie mające uniemożliwić łatwe dotarcie na dach któregoś z budynków w Esperanzie czy do jakiegoś obszaru ogrodzonego murami i posterunkami.

Przedostanie się do Esperanzy z lądu

1 - Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? - Far Cry 6 - poradnik do gry
Z racji braku możliwości polegania na lataniu nad Esperanzą stolicę możecie infiltrować wyłącznie od lądu, tzn - Far Cry 6: Esperanza - czy można nad nią latać? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Z racji braku możliwości polegania na lataniu nad Esperanzą stolicę możecie infiltrować wyłącznie od lądu, tzn. docierając do niej pieszo lub (lepszy pomysł) z użyciem pojazdów naziemnych.

Rekomendowane przez nas działanie to przejęcie posterunków na obrzeżach miasta - przykładowy pokazują dołączone obrazki. Pozwoli Wam to korzystać z szybkiej podróży i rozpoczynać przejazd do Esperanzy znajdując się bliżej miasta i tracąc dzięki temu mniej czasu na dotarcie do celu