Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Far Cry 6 - poradnik do gry

Far Cry 6 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? Far Cry 6 poradnik, solucja

Ta strona poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 informuje jak zdobyć osiągnięcie Hogar Dulce Hogar – maksymalne ulepszenie obiektu w obozie partyzantów.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Far Cry 6 znajdziecie informacje jak odblokować osiągnięcie Hogar Dulce Hogar. Jest ono przyznawane za maksymalne ulepszenie dowolnego obiektu w dowolnym obozie partyzantów (w kampanii solowej). Wyjaśniliśmy krok po kroku jakie czynności są do wykonania.

Obozy partyzantów z opisu tego osiągnięcia to te, w których kamera załącza widok TPP - Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Obozy partyzantów z opisu tego osiągnięcia to te, w których kamera załącza widok TPP. Są to Farma Montero z regionu Madrugada, Patriotas Peak z regionu El Este oraz Obóz Maximas z regionu Valle De Oro. Wszystkie te lokacje odwiedzicie w ramach awansowania w głównej fabule i o trofeum możecie powalczyć w dowolnej z nich.

W każdej z kryjówek rebeliantów znajduje się Biurko budowlane. Jest to miejsce, w którym możecie zamawiać u brygadzisty projekty unikalnych obiektów do postawienia w obozie.

1 - Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry
W grze jest dostępnych 6 możliwych projektów, przy czym w danym obozie mogą znaleźć się maksymalnie dwa z nich - Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

W grze jest dostępnych 6 możliwych projektów, przy czym w danym obozie mogą znaleźć się maksymalnie dwa z nich.

Za realizację projektów płaci się pospolitymi składnikami do craftingu (np. metal, gasolina).

Początkowo postawiony zostanie obiekt 1 poziomu, ale chcąc zdobyć osiągnięcie musicie awansować go na najwyższy 3 poziom - Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Początkowo postawiony zostanie obiekt 1 poziomu, ale chcąc zdobyć osiągnięcie musicie awansować go na najwyższy 3 poziom. Po najechaniu na okrągłą ikonę pod nazwą obiektu dowiecie się o rodzajach potrzebnych materiałów do rozbudowy i o tym czy je posiadacie. Rozglądajcie się zawsze za nowymi materiałami do craftingu podczas przemierzania świata gry, a w szczególności podczas badania wrogich baz wojskowych.

Zakupienie trzeciego poziomu doprowadzi do odblokowania trofeum - Far Cry 6: Trofeum Hogar Dulce Hogar - jak zdobyć? - Far Cry 6 - poradnik do gry

Zakupienie trzeciego poziomu doprowadzi do odblokowania trofeum. Musicie w ten sposób awansować tylko 1 z 6 możliwych obiektów. Nie ma obowiązku rozwinięcia wszystkich konstrukcji we wszystkich trzech kryjówkach partyzantów.